Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szegeden melyik konditermet...

Szegeden melyik konditermet ajánlanátok: izometria vagy fitworld?

Figyelt kérdés
Eddig egy privát teremben edzettem, tehát maga az edzés nem ismeretlen számomra, viszont most a munkaidőm miatt termet kell váltanom. Sosem jártam még rendes konditeremben, eddig csak szabad súlyokkal dolgoztam. Érdekelne, hogy a két terem közül ki melyiket ajánlaná inkább és miért. Hogyha bárkinek van tippje a tipikus edzőtermi szorongás leküzdésére, azt is szívesen fogadom, mert eddig teljesen egyedül edzettem és ijesztőnek tűnik a sok ember, ismeretlen gép stb :)

jan. 29. 14:16
 1/2 anonim válasza:
Global
jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a problémád olyan helyre mennék ahol kevesebben vannak ez a hely valószínűleg nem olyan népszerű ,fancy és olcsóbb is. Ha van lehetőséged rá menj egy partnerrel. A gépek nem bonyolultak mindenki fél először tőle hogy nem használta meg azt ciki ha nemtudja. De egyáltalán nem gáz ha valakit megkérdezel, hogy hogyan használd. Mivel mar egy ideje edzel már és magadtól igy sokkal erősebb tapasztaltabb lehetsz legtobb hobbi lejaros vagy akik tényleg csak most kezdik ott tehát nem kell szoronganod az emberektől.
márc. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!