Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék a csuklómmal?

Mit tehetnék a csuklómmal?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem az edzést 17 évesen és tegnap vette észre egy edzőtársam hogy nem áll jól a csuklóm fekvenyomásnál. Végül mások is megerősítették és nagyon rossz érzés volt. Anyukám ápolónő és azt mondta hogy így születtem és hogy ne menjek 50kg fölé fekvenyomásban, de én nem akarom feladni. Ha ebből is kimegy 12 segítség nélkül emelni szeretnék,de félek hogy megsérülök. A többi hajló testrészemmel (boka, térd, váll, könyök, és a csukló) is probléma van. Ez genetika, de esetleg csuklószorító meggátolná a sérülést? Nem akarok megragadni egy szintén fekvenyomásban, a legjobb érzés amikor tudok emelni súlyt.

febr. 18. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valamilyen született genetikai rendellenesség a csontjaiddal és az izületeiddel, akkor gyógytornásznak/sportorvosnak tedd fel ezt a kérdést, ne laikus kommentelőknek.
febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből így semmi nem derült ki igazából. Mindenesetre nekem elképesztő gyenge a csuklóm, nem tudnék csuklószorító nélkül edzeni, így viszont a fekvenyomás az erősségem. Nem gáz hordani.
febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!