Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Diagnosztizáltak egy olyan betegséggel aminek következtében a csuklóm a könyököm a vállam a bokám és a térdem jobban hajlik. Emiatt nem tudok szabályosan csinálni gyakorlatokat, pl. húzodzkodás nem megy, mert a vállam dolgozik a hátam helyett, tegnap egy másik kérdésem is volt, a csuklóm miatt nem tudok 50 kiló felett fekvenyomni, a bokám és a térdem miatt nem tudok guggolni, a bokám miatt konkrétan nem tudok futni és még ráadásul az egyenes sétálással is meggyűlik a bajom, de csak az megy a fejemben hogy nem akarok lemondani a céljaimról és meg akarok gyógyulni,de ez műtétekbe meg kezelésekbe kerülne. Ti megpróbálnátok a gyógyulást úgy hogy tudjátok hogy utána egy ideig nem edzhettek és a többi következmény(kérdőjel nem engedi odaírni).4 hónapja kezdtem edzeni és sokan dicsérnek hogy fejlődök, én nem akarok megragadni egy szinten.

febr. 21. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképp sportorvoshoz/gyógytornászhoz fordulnék, nem laikus kommentelőkhöz.
febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de az hogy jobban hajlik a csukló nem megakadályozható lehetne egy csuklo szoritoval ami stabilizálja a csuklot egy szögben fekvenyomas kozbe, vannak eleg beton kötésu stalibb szoritok is. Huzodzkodás közbe hogy dolgozik a vállad a hátad helyett? Anatómiailag nem értem. Combfeszitot combhajlitot próbáltad e? Főgyakorlatok helyett esetleg izolaciosabb gyakorlatok magadabb ismetlesbe? Így kisebb súlyt hasznalva kevesbe terhel.
márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!