Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagos erőszint hány kg...

Átlagos erőszint hány kg lenne? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni és...rájöttem, hogy szánalmasan gyenge vagyok :D Főlerg a bicepszem...

Szerintetek egy 180cm magas és 73kg-os, 26 éves férfinek mennyivel "illene" egykezes súlyzóval bicepszezni? (bocsi, tudom, hogy nem ez itt a lényeg, de azért engem most ez érdekel)

Itt most belemozgás nélküli gyakorlatról beszélek, tehát hogy háttal állsz a falnak és tényleg csak karból oldod meg a dolgot.


márc. 11. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom többnyire, nem bicepszezesbe merik legtöbben az erőszinttet vagy meg se jegyzik. Nálam 76kg-on 16-18kg-al megy katonaként 8-10ismetles kb
márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

2 és fél év edzés után karonként 20kg simán megy, de ez miért számít?


Magadhoz képest fejlődsz? Ha igen, akkor jó az irány. Ne foglalkozz azzal ki mennyivel csinálja..


Semmit sem számít. Van rengeteg ember a teremben ahová járok akik izmosabbnak néznek ki, mint én, ellenben másfélszer akkora munkasúlyokkal dolgozom, mint Ők. Nem, ennek nem örülök, szívesen cserélnék velük. :D

márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem vagyunk egyformák, nekem pont az erő, súly nagysága számítana inkább :D
márc. 12. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, fejlődni fogsz, ha megvan a kitartás. Én is 26 éves vagyok, 175cm, 73kg. Fél éve kezdtem el edzeni (azelőtt soha semmit nem csináltam, 65kg körül mozogtam). Egykezes súlyzóval 8kg-al kezdtem. Most 12-vel csinálok 4 sorozatot, de csak melegítésképpen a többi gyakorlathoz. Preacher curl-t viszont 15kg-al kezdtem és most megy 2 sorozat 55-el, 2 pedig 50-el.
márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1# ezt kár volt megnyitnom 😂😂😭😭😭😭 hogy mennyire gyenge vagyok basszus...
márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Ismerős... Benbe vagyok a legjobb 96%-ban...🤣🥹
márc. 14. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah, megnyugtató... 😅 Van amiben én is azon a szinten vagyok... De az átlag a 25%nal vagyok jobb. Mondjuk az se könnyíti meg a dolgot, hogy nagyon vizes vagyok és 16% a tzs-m.
márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!