Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni újra...

Elszeretnék kezdeni újra edzeni. Fejlődhetek ennyivel is?

Figyelt kérdés
Egy ideje munka mellett nem nagyon jutottam le edzeni terembe ezért próbálok itthon kialakítani egy kisebb helységet ahol edzhetek. Jelenleg rendelkezésemre áll 2 fekvenyomó rúd ( azért kettő hogy több gyakorlatot tudjak végezni és ne kelljen pakolgatni a súlyokat) 80 kg össz súllyal, egy fekpad és 2 két kézi súlyzó amelyre 40 kilót lehet maxra pakolni. Szeretnék még egy húzódzkodót és egy tolódzkodó állványt is beszerezni. Mennyire tudom majd így szabadsúllyal megedzeni a különböző izomcsoportokat?

márc. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy dönthető fekve nyomó padod, egy guggoló állványod és rúd, illetve egykezesek tárcsákkal, akkor minden szabadsúlyos gyakorlatot tudsz csinálni. Ha ezeken kívül még belefér, akkor még egy húzódzkodó-tolódzkodó állvánnyal együtt pedig mindent ki tudsz maxolni. Ha ennyit összegyűjtesz, azzal életed végéig ellehetsz. Nekem ez van itthon és egyáltalán nem érzem hiányát, hogy terembe járjak.
márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha adott a hosszútávú progresszióhoz szükséges súlykészlet, akkor fejlődni fogsz.
márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huzodzkodo tolodzkodo mar mindent visz ha van melle sulytarto oved. Eleted vegeig eleg lesz.

40-40kg súlyzó is nagyon sokáig eleg max vegere mar lassan vegzed a negatív szakaszt es magasabb ismetlest csinálsz. 80kg fekvenyomo rudhoz egy ido utan kinovod.

Ha ugy nézük hat mell pipa nyomasok huzasok evezesek, váll is.

Karra is eleg a rudak es kezik akkor az is pipa

Lábra nehezebb a helyzet de ha végülis nem vagy profi testépítő akkor nem baj ha nincs nagy cula labad amugy se olyan szép foleg tomegelve egy szep esztetikus lab nem hatrany.

Kitoreseket ha végzel meg merevlabast kezikkel akkor az ad egy alapot szerintem eleg lehet.


Esetleg amivel kiegeszitenem, de nem is feltetlen muszáj.

Az, hogy a huzodzkodora feldobnek egy szimpla csigat amire vagy egy jobb kotelet vagy egy hegymászó kotelet vezetnek fel aljan lenne a súly vagy hegymaszo kotellel kotve vagy taska vagy ilyesmibe másik reszen a fogantyú. Végülis ugy ahogy a termekbe csak hommadebe nekem 10ezer volt a csiga+kötél meg 2 fogantyú is kb 8meg 12 +egy kötél 4

Lehuzasok meg kar gyakorlatok. Ha lentre is tudsz kotni meg egy csigát akkor evezni meg bicepszezni is tudsz.

Vannak ilyen youtube videok amin csinalnak ilyet. Nem foglal helyet nem kerul sokba szerintem nem rossz dolog

márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fekvenyomóhoz idővel tudok majd plussz súlyt szerezni azzal nem lesz gond. Lábra gugolás, kitörés, felhúzás, vádlizás elég lehet. Mindig is vékony voltam főleg a lábam és főként az zavar jelenleg a legjobban. Húzódzkodóra a csiga az tényleg jó ötlet és még egész jó magasságba is tudnám tenni. Köszönöm a válaszokat!
márc. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!