Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljàtok a fehérjés...

Hogy csináljàtok a fehérjés zabkását?

Figyelt kérdés
bajban vagyok azzal mindig hogy mit egyek reggelire, és ez pont jó lenne. de többször megpróbáltam és mindig ehetetlen volt. leöntöm forró vízzel a zabpelyhet úgy hogy egy kicsit ellepje, miután beszívta a vizet hozzáadok egy adag fehérjét és egy marék szárított gyümölcsöt. mindenki így csinálja a videókban, de nekem olyan mellékíze lesz a fehérjétől hogy nem tudom megenni. pedig azzal a fehérjével csinàlom meg amit iszok edzés utàn, és finom íze van. tudtok valami tippet adni?
ápr. 19. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem öntöm le forró vízzel a zabpelyhet, csak simán szedek rá görög joghurtot, vagy öntök rá tejet (esetleg növényi italt), dobok bele fehérjeport, mézzel vagy eritrittel édesítem, hagyom állni pár órát (akár egy éjszakát), és ehető is, tök finom.
ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
30 g fehérjepor + 100 g zabpehely. Vagy vízzel öntöm fel, vagy, ha akarok plusz kalóriákat, akkor rízsitallal. Én sem forrázom le. Gyümölcsöt eszek mellé, általában vagy áfonyát, vagy almát.
ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rászeden a zabra a kefírt, belököm a mikróba 2 percre, aztán rászedek valamilyen gyümölcsös ízesítésű fehérjét. Esetleg szórok még bele egy evőkanál napraforgó vagy tökmagot, vagy kókuszreszeléket.
ápr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A marék szárított gyümölcsöt aki kitalálta, csak ezzel etetném egész nap..


100g alma = 50 kalória

100g aszalt, szárított alma = 300 kalória.

ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!