Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire számít ez nagy...

Mennyire számít ez nagy fejlődésnek?

Figyelt kérdés

Február közepe óta edzek, átlagban heti 3 napot. 72 kiló vagyok, 185 cm.


Fekvenyomást olyan 30 kilóval kezdtem, 5-6 belement. Most 50 kiló és 10 simán belemegy, 60-ból még 1 sem, de azt úgy próbáltam, hogy eléggé elfáradtak az izmaim.


Lábtolót 40 kilóval kezdtem, most 120 kilóval nyomom.



20F



ápr. 20. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt ez a fejlődés teljesen rendben van, az elején nagy ütemben tudsz majd fejlődni. Arra ügyelj, hogy helyesen végezd a gyakorlatokat, mert ha rosszul tanulod meg a kivitelezést, akkor be fog rögzülni és nem lesz olyan hatékony az izommunka, nem mellesleg sérüléshez is vezethet.


A 60 is menni fog fekve, ha 50-be tudsz 10 szabályosat nyomni, akkor 3 ismétlés reális a 60-ba. Egy spottert érdemes megkérni azért.

ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, van társam is, ő 160 kilóval nyomja 😅😅
ápr. 20. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nirmalis fejlodes 100kg ig gyorsan lehet fekvenyomasba ilyen 30kgtol edzesrol edzesre lehet fejlodni
ápr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Foleg ez a testsuly magassag korrL
ápr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen reális fejlődés, az elején azért fejlődsz gyorsan, mert megtanulsz koordinálni. Később, ha tapasztaltabb leszel, nem lesz ilyen mértékű a fejlődés. 3 év jó edzés után ha edzésenként összejön +1 ismétlés már örülhetsz.
ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!