Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne kigyúrni magam?

Mennyi idő lenne kigyúrni magam?

Figyelt kérdés

57 kg vagyok, 32 éves, 170 cm.

Ki akarom magam gyúrni. Akarok venni kézi súlyzókat, futópadot, fekpadot, súlyzómellényt, bokszzsákot, otthon gyúrnék.


Izmos akarok lenni, 90 kg.


ápr. 27. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel magassággal, naturálban sosem leszel 90 kilós, max nagyon nagyon zsírosan. Jobb lenne először reális, elérhető célokat kitűzni, mert nagyon hamar csalódni fogsz, és általában az ilyen hozzáállasú emberek szokták egy hónap után feladni, mert nem vagy csak lassan fejlődik.
ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A futópadnak és a boxzsáknak nincs köze az izomépítéshez, a súlymellény pedig felesleges pénzkidobás. Ha valóban a hosszútávú otthoni edzés a cél, akkor sok százezer forintért venned kell a hosszútávú progresszióhoz elegendő súlyt, vagy járj konditerembe.

170 centivel pedig ne akarj 90 kiló lenni, mert az esetedben komoly zsírfelesleget jelentene, ami mind esztétikailag, mind egészségügyileg problémás.

ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Minek?


Én 32 éves 163 cm és 55 kg vagyok.

Ettől függetlenül a nők döglenek értem, már nem azért, hogy felvágjak itt vele.


Önvédelemre meg ott a paprika spray, gáz riasztó pisztoly, vagy kihívod a rendőrséget. Az edzés időpazarlás. Túl rövid az élet, hogy ilyen faxságokra pazaroljuk. Ráadásul ha abba hagyod 1-2 hónap múlva szinte alig látszik belőle valami. A leg hálátlanabb sport a világon.......

ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha naturba elersz egy szinten sose leszel újból 55kg-os csi cska meg evek utan se nemhogy 1-2honap


Ez nem onvedelem vagy csajkergetes

Sokan szeretnének fejleszteni magukon vagy hobbi vagy egészség vagy önbizalmat növelni.

De persze onvedelm: egy izmosabb csavoba kevesbe kotnek bele mint 55kgosba

Csajozas: egy jobb esztetikummal önbizalmat sugarozva z is lesz

ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 3 év. De elég lesz az 75 kg-nak is. Boxzsák súlymellény nem kell, inkább kondibérlet kell és ha már ottvagy beszélj egy edzővel is . Otthon gyúráshoz nem lesz motiváció.
ápr. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha naturba elersz egy szinten sose leszel újból 55kg-os csi cska meg evek utan se nemhogy 1-2honap"


Na mi van, túl sok volt a kox ratyikám? Edzél csak tovább, pont ilyen ratykóknak való akiknek, akik valamivel helyre akarják állítani kicsinyes és sérült egojukat.

máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

55kg felett mar mindenki koksz? Jo suta vagy ember. Tenyt irtam par honap alatt nemfogy vissza 55kg ra egy ember egy szint utan.

170cmre 80kg mar egy komolyabb szint -25kg ghogy akarsz leadni?

máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberunk 90akar lenni 80helyett
máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!