Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 évesen mennyire képes...

30 évesen mennyire képes fejlődni az izomzatom?

Figyelt kérdés
197 cm magas vagyok, 80 kg, ami ehhez kevés. Atletikus testfelépítésem van, első körben vékonynak tűnök, de nem gizdának. Az a kérdésem, hogy mennyire késtem el a testépítéssel? 90-100 kg-ig szeretnék feltömegelni, nyilván a magasságom miatt így egy teljesen "normál testtömegindexem" volna.

ápr. 28. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 60 + nöként sikerült izomzatot felépíteni, határozottan észrevehetö.
ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen a moderált kalóriatöbbleten alapuló sporttáplálkozás és a progresszív súlyzós edzés ugyanúgy eredményt fog hozni, mint 20 évesen.
ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

197 centi és 80 kilóval nem tűnsz gizdának? Én 10 centivel alacsonyabb vagyok és 80 kilóval még én is gulágszökevénybek látszok.


És igen, 30 évesen nem vagy elkésve. Én 29 évesen kezdtem, de többet fejlődtem 32-34 éves korom között többet fejlődtem, mint az első 3 évben.

ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!