Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kombinálta már valaki a...

Kombinálta már valaki a Crossfitet a bodybuilding-el?

Figyelt kérdés
Valami olyan edzéstervet akarok kidolgozni magamnak, ahol a bodys izomtömeg megmarad, látszódjon azért hogy nem csak sportolok, hanem súlyokkal dolgozom, viszont lesz mellette a Crossfittel elért állóképességem. Vélemények?

2012. márc. 15. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

ez kellene hogy legyen az alapgondolata mindenkinek aki súlyzóhoz nyúl.

egyébként meg a kérdésed és célod elsősorban étrendfüggő,az edéseket csinálhatod keverheted kombinálhatod ahogy akarod.

2012. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt ki tudnád fejteni bővebben?

5 éve edzem testépítő edzéstervvel(és étrenddel) de most váltani akarok, szükségem van egy kis mentális pihenésre, de nem találok olyan sportot amivel az izomtömegemet meg tudom őrizni. Néztem Crossfit-es srácokat és izmosak, de nem azok az igazi duzzadó, mindenhol kidolgozott izmaik vannak viszont a teljesítményük tiszteletre méltó. Innen jött a gondolat, hogy nem lehetne-e valahogy az átlag feletti izomtömeg megőrzésével komoly állóképességet építeni.

2012. márc. 15. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Az szép és jó, hogy ilyen baromságokat kitalálsz, csakhogy ehhez a testednek is lesz egy két szava. Nem véletlenül nem olyan izmosak a CFes csókák, az a fajta metabolikus edzés kivitelezhetetlen nagy izomtömeg mellett (sok fölös súly, az izom energiát is használ) A testük ehhez alkalmazkodik.
2012. márc. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem baromság olyan edzésen gondolkodni ami nagy tömeg mellett is komoly állóképességet eredményez. Ez mindenkinek az álma.

Azért köszönöm a választ.

2012. márc. 16. 09:37
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 15 kiló izmot szedtem fel a crossfit segítségével. Jelenleg jóval erősebb vagyok mint egy velem súlyú bodybuilder. Ráadásul gyorsabb és agilisabb is vagyok tőlük. Crossfittel is lehet izomtömeget növelni mivel meglehetősen tág fogalom! És ha heti 4szer edzel abból 1 nyugodtan lehet gyúrós izolálgatás a teremben! Itt bővebben olvashatsz róla: [link]
2012. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!