Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet írna nekem valaki?

Edzéstervet írna nekem valaki?

Figyelt kérdés

Na szóval, 15\F vagyok 70kg és 184cm. Kéne egy edzésterv amivel szépen ki tudnám gyúrni magamat. Gépekkel 30kg-ot simán kitolok olyan 10-szer, ha nagyobb akkor olyan 5-8szor. Fekve tudok 20kg-ot( tudom, nem túl sok), és egy kézzel 9kg-ot 3x10-es ismétléssel.

A kajálással nincs gond.



2012. ápr. 11. 20:43
 1/6 dirtboy ***** válasza:

le írnád az étrendedet?

kíváncsi fáncsi vagyok.

2012. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemrég adtál meg egy linket egy király oldalhoz, ahol meg szeretném csinálni az étrendemet. Csak B.szik visszakuldeni a regisztrációs levelet az email címemre, ami kellene mert nem engedi hogy azonnal megcsináljam. Úgy tervezem hogy napi 6-szor fogok enni, reggelire proteines gabonapelyhet(normálisat), tízórai alma és sonkás szendvics, ebédre soványhús pl. Csirke\pulyka mell, hal rizzsel, borsóval kukoricával. Edzés után a turmixom, aztán otthon tojás sok zoldséggel és banán. Este lefekvés elott is kajálok mjd valamit, túrót nem tudok mert angliában nem lehet kapni.
2012. ápr. 11. 21:33
 3/6 dirtboy ***** válasza:

nézd meg a spamek közt lehet hogy oda ment az aktiváló link.

a bodybuilder.hu oldalt linkeltem biztos,ott találsz kezdő edzéstervet is.

kompletten össze van állítva minden csak alkalmaznod kell.

2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dirtboy te testépítő vagy, ugye?

Ha igen akkor mikor kezdtél el gyúrni?

Mik az észrevételeid?

Milyen gyakorlatokat ajánlasz, mik a leghatásosabbak szerinted?

Milyen gyakran jártál le terembe?

Mennyi ideig tartott neked?

Ezekre a kérdésekre ott sem lelek választ,szerinted miért ide tettem fel ezt a kérdést? Nagyon elhagyott az önbizalmam látván hogy 4 hónapot elcsesztem :\

2012. ápr. 11. 22:00
 5/6 dirtboy ***** válasza:

nem szokásom magammal kapcsolatos kérdésekre válaszolni csak olyanra amivel segítek másoknak de most teszek egy kis kivételt pár kérdésnél.


/Dirtboy te testépítő vagy, ugye?/

nem,nem vagyok az,igaz hogy étrendem van heti 5x keményen edzek mindenre de nem tartom magam testépítőnek,nem szándékozom versenyen sem indulni.

én azt szoktam mondani hogy testépítés a szenvedélyem és hogy magam is edzem,ilyen nagy szavakat nem dobálok magamra hogy testépítő vagyok.


/Ha igen akkor mikor kezdtél el gyúrni?/

szóval nem de úgy mindennel együtt nyáron lesz 4 éve.ebben a 4 évben elég sok kihagyás is volt,hosszú betegségek,olyan meló ami mellet nem tudtam edzeni,motoros baleset ilyenek.


/Mik az észrevételeid?/

mivel kapcsolatban?


/Milyen gyakorlatokat ajánlasz, mik a leghatásosabbak szerinted?/

mire nézve?

ha nézel egy kezdő edzéstervet abban általában olyan gyakorlatok vannak amik a legjobbak.


/Milyen gyakran jártál le terembe?/

sosem jártam terembe,csak 1-1 napra mentem.

én itthon edzek,itt bővítgetem fejlesztgetem a felszerelésem hogy minél tökéletesebb legyen.


/Mennyi ideig tartott neked?/

de micsoda?


/Ezekre a kérdésekre ott sem lelek választ,szerinted miért ide tettem fel ezt a kérdést?/

nem csodálom,annyira nem vagyok ismert hogy a bodybuilder.hun ismerjenek.

2012. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a kajád, akkor az edzésen kell nyújtanod 100%-t. Akkor fejlődni fogsz. De ez nem 2-3 hónapos meló lesz.
2012. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!