Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek? Milyen edzés terv...

Mit egyek? Milyen edzés terv szerint edzek?

Figyelt kérdés
171 cm vagyok 65 kg és szeretnék fel szedni még kb plusz 10 kg de nem tudom ,hogy sokat edzettem de nem hízok és ki vagyok szálkásodva de az izmaim nem nőnek. és olvastam shop bulidert meg ilyeneket de valahogy nem ért semmit.

2012. ápr. 17. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend( napi 2.5-3g/tskg fehérje és 6-6g/tskg szénhidát.) + súlyzós edzés.. :)
2012. ápr. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmilyen étrend kiegészítőt szedni :)
2012. ápr. 18. 06:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy desire is írja, ki kell számolni és betartani az étrendet.

Ha nem szeretnél tápkieget használni, akkor is be tudod vinni az elegendő tápanyagot szilárd kajákból is, edzés után van egyébként nagy előnye egy protein+dextróz turmixnak.

Szóval ezekből rakd össze az étrended úgy, hogy meglegyen a desire által is leírt mennyiség:

Fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró

Szénhidrát: zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta és teljes kiőrlésű kenyér + mehet sok zöldség a kaják mellé.

2012. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!