Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás, reggel vagy délután...

Gyúrás, reggel vagy délután napközben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Járok edzésre(gyúrni) heti 4-szer, kaja meg edzésterv meg minden rendben van. Annyi merült fel bennem, hogy mindegy-e hogy mondjuk reggel megyek 7-8 felé, vagy pedig délután 13 körül? Jobb esetleg reggel vagy délután, vagy teljesen mind1 hogy mikor megyek?


Előre is köszi.



2012. máj. 15. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
reggel állítólag magasabb a teszto, de szerintem kényelmesebb délütán, meg akkor jobb erőben is van az ember
2012. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is emiatt kérdeztem ,mert hasonló dolgot hallottam a reggelről. :)


Köszönöm szépen a választ. :)

2012. máj. 15. 08:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy, de nekem a délután jött be, sokkal jobban bírom.:)
2012. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

19/F

Én 3 éve járok hetente négyszer edzeni 17:00-18:00 ig

van személyedzőm meg minden!

A reggeli edzésnél tény hogy frissebb vagy, de nem biztos hogy, jó erőben is vagy!

Amikor még 17 éves voltam 68 kg

és 1881 cm magas! Az első pár héten reggel mentem edzeni 09:00-10:00 órárig és azt vettem magamon észre hogy, nem bírom az edzést mert kurv@ra lefáradok sehol semmi izomláz és nem is durran be az izmom mint ahogy kéne! Ami a legrosszabb elkezdtem fogyni úgy hogy az első 2 hét alatt fogytam 9 kg-ot tehát 59 kg lettem aztán rátértünk a délutáni edzésre!


EZÉRT:

Én a délutáni edzést ajánlom mert addig van napközben mit enned ezáltal lesz benned tápanyag és az izmok jobban durrannak és nehezebben fáradsz el és a testtömeged is nő!

Most 19 éves vagyok 192 cm magas, 86 kg és egy csepp felesleg sincs rajtam!!!

(és ne szedj be semmi testtömegnővelő SZERT mert mind káros, érd el a célodat magadtól!)

2012. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
(Elírtam bocsi 181 cm magas voltam nem pedig 1881 cm xD)
2012. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
63%

Tessék itt van egy régebbi cikk:


A University of Southern Missisippi kutatói 10 héten át figyeltek meg 16 férfi alanyt ,akiknek egyik csoportja délelőtt tíz előtt, a másik pedig este hat óra után edzettek. Az edzések 45 perc súlyzós ,és 45 perc kardio edzésből álltak.Az esti csoport izomtömeg gyarapodása 3%-kal meghaladta a reggeli csoportét és kb 9%-kal több testzsírt vesztettek.


Én is így szoktam , és én speciel ilyenkor jobban is szeretek !:)

2012. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szuper, akkor én is igy teszek továbbra is! Köszönöm szépen a válaszokat, mentek is a zöld kezek!! :)))
2012. máj. 19. 00:28
 8/10 anonim válasza:
amúgy a kardió az csak azoknak ajánlott akik fogyni akarnak
2012. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kardió nem csak azoknak jó.

Akik nem csak "gyúrni" akarnak hanem a szívüket is erősiteni, jó erőnlétet szeretnének például azoknak is nagyon jó (saját tapasztalat) :)

2012. máj. 20. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, tömegnöveléskor is belefér heti egy-két kardió edzés.
2012. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!