Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni a...

Hogyan kezdjek el edzeni a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az elmúlt 1 évben 3x volt légmellem és ez által el vagyok tiltva az emelgetéstől de júliusban lesz egy műtétem ami után ha minden igaz újra teljes életet élhetek. Nagyon vékony vagyok 192cm/70kg és ez annyira zavar, hogy amint lehet el szeretnék kezdeni edzeni. Mit érdemes csinálni és szedni hogy vastagodjanak a karjaim és a lábaim mert sajnos nem nagyon vagyok otthon a testépítés világában de amióta nem szabad rendesen hiányzik a kondizás:DD

2012. máj. 20. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémáid vannak, erről igazán szakembert kell kérdezned. Rá kell szánnod a pénzt, hogy képzett sportorvos és humánkineziológus adjon tanácsot, mert itt jót nem kaphatsz.
2012. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a későbbiekben minden ok lesz ha meglesz a műtét mert ilyenkor így elvarrják a tüdőcsúcsot és nem tud szétjönni. Az orvos azt mondta hogy eddig még nem volt sosem olyan hogy valakinek hátránya lett volna az életben a beavatkozástól. Engem főként az érdekelne hogy mit érdemes szedni meg tenni azért hogy elkezdjek vastagodni mert hiába eszek egyszerűen nem marad meg rajtam egy deka se:S
2012. máj. 21. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima tömegnövelő diéta. Ilyet találsz bárhol, bármilyen testépítő oldalon. Ezen kívül kemény, súlyzós edzés.
2012. máj. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 21. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mufflon ***** válasza:
egyszerű a megoldás , napi 400-500g szénhidrát
2012. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyit simán beviszek egy nap de egyszerűen átfolyik rajtam a kaja:S
2012. máj. 26. 01:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt erősen kétlem. Az emberek mindig túlbecsülik a kalóriabevitelüket, amikor az a cél, hogy növekedjenek. Számold csak ki a bevitt ételek szénhidráttartalmát grammra!
2012. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!