Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál a kocogás vagy...

Szálkásításnál a kocogás vagy az intenzívebb futás a jobb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Intenzívebb futással több kalóriát égetsz el, de nagyobb az izomvesztés esélye is.
2012. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amennyiben nincs rajtad extrém izomtömeg, nem jelenthet gondot az intenzívebb futás. Nagyon nagy izomban felpakolt súlytöbbletnél szokott könnyen előfordulni izomvesztés intenzívebb kardió miatt.
2012. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell extrém izomtömeg. Az én tömegemnél is nem egyszer tapasztaltam már a 26 leedzett éveim alatt, hogy nem mindegy milyen intenzitású kardióval segítem a szálkásítást. Szálkásításnál eleve kalóriadeficitben vagy, amikor is könnyen az izmokhoz nyúl a szervezet egy kb 140 feletti pulzusnál. És ez nem elmélet okoslodás, hanem tapasztalat, pedid 4g*testtömegkg fehérjével nyomom.
2012. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. A tapasztalatod kétségtelenül értékesebb.

Hadd tisztázzam a szótáramat: Én már egy erősen haladó naturál testépítő izomtömegét is extrémnek titulálom. Ott már biztosan ügyesen kell machinálni az izmok megtartásához, ahogy neked is. Úgy értettem, hogy egy "mezei" gyúrósnak, aki strandfazonra edz, nem kell ennyire szigorúan bánni a kardióval. Felteszem, hogy a Kérdező nem profi.

2012. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, elnézést kérek az OFF-ért!


Montez, te már nagyon régóta edzel, mondd, használsz bármilyen doppingszert?

2012. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jagello válasza:
Az extrém intenzitás, ha az gyakori akkor mindenféle képen optimálisra fogja redukálni a túlzott izomzatot, olyan értelemben, hogy túl nagy izmokkal nem vagyunk képes extra intenzitásra. Erre jó példa a sprinter atléták, mivel náluk az erőnek hatalmas jelentősége van, még sem látunk -főleg a jobb futóknál- túlzott izomtömeget. A testépítők ezért nem hajtanak végre ilyen értelemben vett intenzitást kardió közben. Egy átlagember nyugodtan végezhet résztáv edzést, elképzelhető, hogy nem fog drámai izomvesztés lenni!
2012. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naturál vagyok, de ha heti egy focinál több megy az edzések mellé, már izomvesztés van nálam.
2012. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!