Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék izmosabb lenni....

Szeretnék izmosabb lenni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van itthon fekvepadunk meg egykezes súlyzóink, mert öcsém régebben gyúrt. Én is szeretnék izmosabb lenni, meg hát az érettségi szünetben nagyon ráérek, csak nem tudom, hogyan kezdjem el. Minden nap kinyomjam 20x, vagy hogyan? :D Valaki segítene? Azért nem vagyok teljesen kezdő, sportolok 13 éve, szóval valamennyi izom azért van rajtam, de a karomat erősíteni szeretném

2012. máj. 28. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

a legfontosabb az elején az információ szerzés próbálj utána járni minél több dolognak hogy hogyan működik ez a s sport az egyik legjobb oldal az információk szerzésére a bodybuilder.hu



itt találsz edzésterveket is pl

[link]


és megfelelő étrendeket is pl

[link]


sok sikert!

2012. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. máj. 28. 18:33
 3/3 Gergyy ***** válasza:
az a gond hogy te is csak a külalakra mész.. hagyd a testépitést az egy szr! Mondjuk én egy teljesen más világ vagyok, én azt mondom hogy nyomjál rengeteg fekvöt, tolockodás, huzockodás, felülések, futás, uszás, ugrálokötél, árnyékbox, zsákolás stb... felejtsd el a testépitést mert az csak merevvé tesz.. legyél atletikus hidd el a teljesitmény a lényeg nem pedig az esztétika:)
2012. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!