Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 9 hónapot edzettem feljött...

9 hónapot edzettem feljött rám 4,5kg fél év alatt. Fél év után semmit nem fejlődtem. Szó szerint az elején kifejlődtem magam.9 hónap után abba is hagytam, de most arra gondoltam valamilyen tömegnövelővel fejlődhetnék. Mit ajánlanátok? 16/F 65kg

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem fejlődtél mert nem volt normális étrended. Keress egy tömegnövelő étrendet itt [link] ha már rendbe raktad a kajád utána vehetsz tömegnövelőt de addig amíg a kajád nincs rendben fölösleges a tömegnövelő is.
2012. jún. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nem lehetséges 9 hónap után, hogy kifejlődted magad, nem létezik. Én közel 10 éve edzem, még mindig tudtam valamennyit fejlődni. Van olyan, amikor már nem igazán lehet tovább fejlődni naturálban, de az nagyon de nagyon sok idő, és egy magas szint.

4.5 kg fél év alatt kevés, töbett kellett volna alsó hangon is.

Vegyük sorba: étrend van? szerintem így kizárt hogy van. Legyen egy jó tömegnövelő étrended, napi 5-6 gramm szénhidrát és 2-2.5 gramm fehérjével/testsúlykilogramm.

Csak ezután gondolkodj tömegnövelő, és hasonlókban. A tömegnövelő önmagában nem csodaszer, ettől nem leszel izmos, ha nincs étrended. ez egy TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ.

Tömegnövelőből vannak jók, (Volumass 35, Jumbo Prof pl.) de inkább vegyél egy jó proteint, amit reggelihez tehetsz a zabhoz, és edzés után közvetlenül egy adag, de edzés után tegyél hozzá 40 gramm dextrózt. (szőlőcukor) A szőlőcukorral CSAK edzés után idd, más időpontban nem.

2012. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előző hozzászólókkal. nem lehet 9 hónap alatt elérni a genetikai határaidat. Nem jó az étrended, ennyi az egész. Tehát neked kell 160g fehérje és kb. 400g szénhidrát/nap. Edzés után tejsavó protein +50g dextróz (vagy vitargo, supercarb fast, carbo x, stb)

Ha ez rendben lesz, megint tudsz majd fejlődni.:)

2012. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igazából étrendem így nem volt. Leginkább amit ettem az ilyen natúr húsok, csirkehús stb
2012. jún. 10. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Az jó, de a mennyiség is legyen meg és a szénhidrát is, ahogy írtam.
2012. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen köszönöm de valami pontos linket nemtudnátok egy étrendet 65 kilóra ? tudom hogy előbb linkelt valaki de abba nemtudok eligazódni
2012. jún. 10. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit az első linkelt, abból nézz egy étrendet 70kilóhoz. Vagy néz egy 80kilóra írtat és abban lecsökkented kicsit a mennyiséget.
2012. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen sokféle étel levan írva de azok közül mondjuk reggel 9re levan írva 5 fajta azok közül mindegyiket vagy csak az egyiket? szóval nemigazán tudom:D
2012. jún. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!