Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet hogyan szerezhete...

Rossz Fiú kérdése:

Ilyen testet hogyan szerezhetek? (kép lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban sokat látom ezt a linket és már egy ideje gondolkodom rajta, hogy már el kéne kezdeni a testépítést. Nah szóval 17 éves 172cm magas 60kg tömegű fiú vagyok. És ezt szeretném elérni: [link] Lécci ne a posztot beszéljétek meg, hanem nekem segítsetek. Am természetesen tudom hogy ez több év eredménye (gondolom) de csak valami hasonlót szeretnék és valamilyen útba igazítást mellé :P Szóval itt vannak a kérdéseim és bátran tegyétek még hozzá amit gondoltok.

-változtassak a súlyomon?

-most kezdjem el vagy még ráér?( korra értem)

-milyen étrenddel?

-Tömegnövelés vagy szálkásítás?


UI.: Nem vagyok vmi izmos, csak a hasam meg a lábaim azok, én meg inkább a Mellkasra szeretnék koncentrálni meg a hasra(ahogy a képen látható).


Előre is köszönöm ha írtok, nem ide való kommentekkel kíméljetek és ne a képhez szóljatok hanem nekem segítsetek KÉRLEK.



2012. jún. 23. 19:19
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%

ezt elolvasod és nézel egy kezdő edzéstervet és egy tömegnövelő étrendet.

[link]


változtassak a súlyomon?

persze


most kezdjem el vagy még ráér?

most is akár


milyen étrenddel?

tömegnövelő étrenddel,ha meg megvan a tömeg akkor szálkásítasz szálkásító étrenddel és aerobal

2012. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit dirtboy javasolt, megfelelő, csak két dolgot fűznék hozzá:

1. Azok a testek nem annyira nagyon izmosak, tehát jó eséllyel elérheted megfelelő edzéssel és étrenddel, relatíve hamar.

2. Semmiképp se koncentrálj kifejezetten a mellkasodra és a hasadra, egyrészt hülyén néz ki, ha túl vannak fejlesztve a tested többi részéhez képest, másrészt számtalan ízületi problémát okozhat! Figyelj arra, hogy minden testrészedre hasonlóan eddz!

2012. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azok a csávók nincsenek szénné gyúrva. Felszedtek valamennyi (nem túl sok) tömeget és leszálkásítottak. Te is nézhetsz így ki fél éven belül szerintem. Szerintem kezdj tömegnövelni, aztán ha megvagy csinálj egy olyan étrendet, ami a testkompozícióváltoztatásban van, inkább diéta féle szóval 2-3g szénhidrát/tskg és 2-3g fehérje/tskg. Ez amolyan köztes állapot, persze kell edzeni ilyen étrend mellett is, hogy ne veszítsd el a megszerzett izomtömeget, sőt ilyen étrenddel még izmot is növelhetsz.
2012. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

ma 19:40

amit írtál az egy szálkásító diétának felel meg,kicsit nehéz lenne vele tömeget felszedni.

egy tömegnövelő étrend nem így néz ki.

olvasd át szerintem az alapismereteket te is,úgy tűnik meg koptak az emlékeid.

2012. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ússzál sokat megfelelő táplálkozás mellett...
2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ngayon szépen köszönöm a válaszokat. Szóval akkor minden testrészre figyeljek ne csak a hasra meg mellre, értem. Tömegemet változtassam meg, de mivel? és mennyire? 60kg vagyok. 70-re? Tömegnövelővel? egy rövid leírást hogy azt hogy kell használni? Megint köszönöm , nagyon gyorsak voltatok és nagyooon hasznos tanácsokat adtatok.
2012. jún. 23. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:

Tömegemet változtassam meg, de mivel?

tömegnövelő étrendel már írtuk


és mennyire?

annyira hogy kb annyi izmot felszedj mint rajtuk van,ezen nem tudom mi nem egyértelmű


Tömegnövelővel?

nem tömegnövelővel hanem tömegnövelő ÉTRENDDEL


nagyon gyorsak voltatok és nagyooon hasznos tanácsokat adtatok.

igen azt adtunk az nem vitás csak kár hogy nem olvastad el a be linkelt oldalt.

2012. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!