Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a bajom? (túl rövid)

Mi a bajom? (túl rövid)

Figyelt kérdés

3 évet kondiztam, 1 évet thai-boxoltam 0.5évet birkóztam, jelenleg boxolok kb fél éve

Ha belémkötne egy ember fegyvertelenül az utcán, nem mernék visszaütni. Mondjuk nemtudom hogy stresszhelyzetben, adrenalinnal tele jönne-e a rexfex visszaütés, de jelenleg nagyon leblokkolok.

Ismerőseim szerint izmos vagyok, szerintem k*vára nem, szerintük nagyon jól boxolok, szerintem nem annyira.

Egyszerűen változtatni szeretnék azon, hogy nyuszi vagyok.

Thai-boxon mindig hatalmasakat kaptam ahogy most boxon, birkón vertek már sokszor keményen a földre, sokat megéltem már ilyen téren, de utcán egy magabiztos kezdő is elverne szerintem. Azt hiszem, hogyha valaki magabiztos akkor attól be kell szarni.Mi a bajom?



2012. aug. 21. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így valamennyire rendjén van. Miért kell már manapság mindenkinek agresszívnek lennie? Kezdjünk visszamászni a fára, esetleg a vadonba, ahol az erős marad életben?

Egyébként ha tényleg látszik rajtad, hogy izmos vagy, és boxolsz, kisebb az esélye, hogy rád-kötnek. Amúgy én mindig azt mondtam, hogy egy jó "kocsmai bunyós" elver még egy fél profi boxolót is. (persze nem a ringben)

2012. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Teljesen rendjén van ez... ha majd olyan helyzetbe kerülsz mikor körbe állnak legalább 3an akkor hidd el kijön az állat erősebben mint bármikor... Régen én is olyan voltam mint te meg volt minden erőm hogy teljesen megvédjem magam ( 2év Thai-Box, 4év Taekwondo és 1éve mostanáig Sanda edzés [olyan mint az MMA]) úgy féléve éjjel sétáltam egy veszélyes környéken 3 rossz külsejű 2en elégé kigyúrtak voltak... nem tudtam mit csináljak hirtelen, leblokkoltam de amikor már indította a kezét hogy ütne, észre vettem kivédtem majd levittem a földre. Ez után a másik 2is támadt az egyik eltörte az orromat én véleményem szerint viszonoztam a másikat szintén földre vittem és ütöttem párat rá. Nem tudom hogy folytatták-e volna de nem vártam meg míg felállnak, elfutottam.

Azóta bizonyítottam magamnak.

2012. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 brokenbone ***** válasza:
nem kell ám mindenkinek agresszív pszihopata verekedőbajnoknak lennie.3 és fél éve karatézok, nem vagyok agresszív annyira, régen nagyon higgadt voltam, ez a kyokushin karate belém nevelt egy alap agressziót de az is irányítható.amikor 2 éve toltam, hárman rám támadtak és megvertek, visszaütöttem bár részeg voltam nehezen ment, nagyon megleptek.véreztem rendesen de nem tudtak földre tenni, szóval pozitív része is volt a dolognak.lehet, hogy egyszer majd elpattan valami kijön a vadállat, és attól kezdve más lesz.próbáld önmagadat legyőzni, ne másokat.ja és, az utcai verekedés merőben más mint bent, biztonságban, kötött szabályok és barátok mellett, bent a teremben segíteni akarnak, kint a véredet akarják.
2012. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!