Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a bajom? (túl rövid)

Mi a bajom? (túl rövid)

Figyelt kérdés

3 évet kondiztam, 1 évet thai-boxoltam 0.5évet birkóztam, jelenleg boxolok kb fél éve

Ha belémkötne egy ember fegyvertelenül az utcán, nem mernék visszaütni. Mondjuk nemtudom hogy stresszhelyzetben, adrenalinnal tele jönne-e a rexfex visszaütés, de jelenleg nagyon leblokkolok.

Ismerőseim szerint izmos vagyok, szerintem k*vára nem, szerintük nagyon jól boxolok, szerintem nem annyira.

Egyszerűen változtatni szeretnék azon, hogy nyuszi vagyok.

Thai-boxon mindig hatalmasakat kaptam ahogy most boxon, birkón vertek már sokszor keményen a földre, sokat megéltem már ilyen téren, de utcán egy magabiztos kezdő is elverne szerintem. Azt hiszem, hogyha valaki magabiztos akkor attól be kell szarni.Mi a bajom?



2012. aug. 21. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
csicska vagy,viccen kívül ezen nem lehet változtatni kezdj el vagány emberekkel lógni vagy járkálj ki durva helyekre,én például nem vagyok egy nagy boxoló,edzek rendesen,átlagnál talán jobban boxolok mert már volt töb utcai verekeédsem és ott tanul az ember,csakígy tudod ezt meg kell szokni!!
2012. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Illetve olyanoktól félek akiket nem ismerek.

Ha egy nagydarab ismerősöm kötekedne nem félnék tőle.

De az ilyen zselézetthajú vagánykodóktól megijedek. Tiszta szégyen, pedig tudom, hogy nem érnek semmit, de ha jön a helyzet...

2012. aug. 21. 18:24
 3/13 A kérdező kommentje:

Van boxról rengeteg kopasz, kigyúrt tetovált ismerősöm, ők is mondják hogy jól csinálom nagyon

De mégis szar vagyok ilyenkor

2012. aug. 21. 18:25
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a kötekedős ember, nem szeretek senkit se b*szogatni ok nélkül de ha valaki a családtagjaimat veszélyeztetné bármekkorák és akármennyien lennének bármilyen fegyverrel ész nélkül nekiugranék az tuti.

Vagy ha a lakásomba akarnának betörni is szétkapnám az tuti...

De amikor engem b*sztatnak meg se szólalok, nem értem miért.

2012. aug. 21. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:

A magadban beszélés már megy!


Magadat félted vagy a rokonaidat?

2012. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ha valakit meg kell védeni akkor nem törődök magammal, volt hogy régebben a nővéremet fenyegették, odamentem a sráchoz, meglöktem mondom most legyen nagy a szád kisköcsög

ha visszaszólt volna komolyan kiütöttem volna

de magamban nem vagyok egy nagy ember

hogy tudom ezt kiküszöbölni?

2012. aug. 21. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
miaz hogy magadba mér akkor nem egyedül nyomtad?
2012. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

de egyedül voltam, de akkor a tesómat kellett megvédeni

az kihozza belőlem az állatot ha a családtagjaimat b*sztatják

az viszont nem hogyha csak úgy bepofáznak

2012. aug. 21. 22:17
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nyuszi vagy McFly?
2012. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
akor szimplán egy k.öcsög vagy menj börötnbe majd ott kikupálodsz
2012. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!