Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasazás kérdése?

Hasazás kérdése?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok 70 kiló 1 hónapja edzek heti 3-szor megy a hasazás is. Ektomorf vagyok, szóval 1 csepp felesleg sincs és nem is lesz rajtam. Ennek fényében szeretnék érdeklődni, hogy a hasizom vastagítására elég a hasprés + lábemelés + hasprésgép? Nekem egy személyi edző mondta aki 20 éve gyúr, hogy a hasprésgép is nagyon hasznos a hasizom vastagítására. Na most én személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi szóval olyanok írjanak akik megtapasztalták melyik számukra a leginkább hatásos hasizom erősítő gyakorlat. Sok tévhit is van.. Köszönöm előre is!

2012. aug. 22. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasprés és lábemelés nekem bejött. Emellett még oldalra dölöngélést csinálok.

Étrend van?

2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze már minden megvan és nem is panaszkodom nagyon jól fejlődök én azt hittem lassabb is lesz a fejlődés, de már nagyon látható rajtam, hogy edzek.
2012. aug. 22. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak hasprést(illetve oldalra "döntögetés") és lábelemelést csinálok.

Felülést soha nem csinálok,megerőltető,megfájdul tőle a nyakam,és nem is annyira a hasat célozza meg.

2015. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!