Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így érdemes edzeni?

Így érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anyagilag eleresztve, kajára nem igazán tudnék áldozni( mondjuk itthon sok kaja van, annyit tudok enni amennyit csak akarok, de az nem feltétlenül a legjobb minőségű), terembe se tudok járni,

azonban van itthon egy szar kis fekvenyomópad ami kb 10.000 ft lehetet( ezzel mindent elmondtam), egy kétkezes súlyzó, mellé 2x15 és 2x10 kg tárcsa.

Érdemes edzenem így is vagy hagyjam a francba az egészet, nem r semmit?

Amugy kb ezeket tudnám csinálni: fekvenyomás, guggolás, karhajlítás, koponytörő, nyak mögül nyomás, mellről nyomás, evezés döntött törzsel, vádlizás állva, húzódzkodás, hasgyakorlatok. Ennyi.

Szóval?



2012. aug. 23. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd el így is, egy ideig jó lesz, de idővel be kell fektetni több tárcsába, mert ezeket gyorsan "kinövöd".:)
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szoondiii ***** válasza:

edzeni érdemes, de nyilván korlátozott eredményekkel.

egyébként edzeni felszerelés nélkül is érdemes.

2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül tudok teljes testet csinálni mert egy kétkezessel is meglehet mindent edzeni nem?
2012. aug. 23. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs lehetőséged a kajára akkor talán elgondolkozhatsz egy nem kinézet specifikus edzésformán is. Pl. erőemelés vagy súlyemelés, de ezekhez is be kell ruháznod rövid időn belül több tárcsára.
2012. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!