Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés vs alkohol?

Testépítés vs alkohol?

Figyelt kérdés

sziasztok,


lerágott csont ez az alkohol mennyire káros a testépítésre nézve, tudom jól, de mégis érdekelne, hogyha már italozás van, akkor hogy lehet javítani a dolgon.



én soha nem bulizok, pont a testépítés miatt, de tegnap voltam szülinapozni, aztán sajnos lement néhány feles.


vittem magammal 2fehérje+glutamin turmixot, és az egyiket még éjjel megittam, másikat pedig reggel.


másnap, azaz ma, nem voltam másnapos, csak nagyon fáradt, ezért egész napot végig aludtam kb, csak kajálni keltem fel.


a kérdésem az, hogy van értelme piálás alatt is figyelni a fehérjére, vagy annyira rontja az alkohol a fehérjeszintézist, hogy gyakorlatilag felesleges meginnom a turmixot?


elég sz@rul érzem magam, hogy így sült el a dolog, mert a mai edzés is kimaradt emiatt, de lehet jobb is, mert nem tudom mennyire lett volna hatékony. gondolom nem a világvége, ha félévente egyszer részegedésig iszom magam, de nyilván bezavar a fejlődésbe.



szép estét



2012. aug. 26. 21:27
 1/6 poiu ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mit csinálsz, ha annyira másnapos vagy, hogy ki kell hagynod az edzést. Szerintem ez nem gáz, tanultál belőle. Ha hetente kellene változtatnod a terveiden a pia miatt, akkor azt tudományosan alkoholizmusnak nevezik.
2012. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

abszolút nem zavar be az hogy fél évbe 1x iszol.

nem kell ennyire rá parázni,ez hogy ezen stresszel-sz napokig az még rosszabb hatással van mint az a pár óra még alkohol volt a véredben.

haza érsz eszel,az felszívelég sokat,iszol sok vizet aztán jó van.

nem fogsz le épülni,meg lassabban fejlődni nagy ritkán pár felestől.

2012. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb piálás legyen és akkor is enni kell rendesen, amikor megy az ital.
2012. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek a testépítéshez, de ha az alkohol hatásait akarod csökkenteni, akkor lehetőség szerint piálás közben vizet is igyál, illetve lefekvés előtt igyál meg még két pohár vizet, valamint ne menjél üres gyomorral inni.
2012. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

úgy tudsz rajta javítani,ha minden piázós estén megdugsz egy jó csajt.

akkor legalább nem azon fogsz agyalni,hogy jaj éjfélkor meg kell innom a turmixom:D.

amúgy szerintem jó kifogás neked ez,hogy a testépítésre fogod az antiszoc beállítódást,és a társaság kerülését.

2012. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

haha, utolsó b@szod ebbe van igazság:


"amúgy szerintem jó kifogás neked ez,hogy a testépítésre fogod az antiszoc beállítódást,és a társaság kerülését."


most hogy belegondolok, nem beszélsz hülyeséget...

2012. aug. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!