Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépitésel kapcsolatba...

Testépitésel kapcsolatba lenne de csak aki ért hozzá! Szeretnék tömeget nővelni tisztán. De hogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lenne egy kérdésem. (Persze csak aki ért hozzá) Testépitésel kapcsolatba lenne a kérdésem. Lassan egy éve gyúrók tisztán, és nem szedek semmi féle szert azt szeretném kérdezni hogyan tudok tömegetnővelni, de tisztán 81 kiló vagyok 182 centi ki boráltam mindent eszek mint állat de semmi.

Őőő meg hogy 1 héten 6 napot edzek, ha 2x edzek vállt meg bicepszet az sok ? Mert most elsődleges célom az! Köszönöm előre is.



2012. szept. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok lesz a heti 6 edzés naturálban, nem tudsz így regenerálódni, vedd vissza heti 4-re és egy izomra egyszer menjen egy héten.

kaja:Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hát remélem segit hát most jelen pillanat úgy edzem hogy 5 nap de mindent egyszer edzek meg!

szerinted így jó?!

Melll bicepsz, Láb, Váll, hát, Tricepsz Hétfötöl persze kezdve csak nem irtam a napokat.

2012. szept. 7. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Vállnak ne legyen külön napja, rakd be mondjuk a tricepsz mellé.
2012. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 napos: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát.

Vagy: mell-váll, láb, pihi, hát, kar.

2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem hát a váll azért egy napos mert k*rva sok folyamatot csinálok és a suli miatt kevés idöm van edzeni max másfél óra meg barátnőm is van vannak ki hagyások..
2012. szept. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!