Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy működik egy rendes...

Davii kérdése:

Hogy működik egy rendes Protein "kúra"?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 2 éve edzek, 174cm vagyok, 90kg! Eddig teljesen natúrba edzetem, ritkán edzés után megittam valamiféle fehérje turmixot, de most szeretnék venni megint egy dobozzal, amit már rendesen akarok alkalmazni!


Hogy igyam? Mindennap, vagy csak edzés napokon, edzés után? tömegnövelő edzésterv mellett, fogyáshoz milyen proteint ajánlotok? Én a Biotech Isowhey Zero-t néztem ki!



2012. szept. 26. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem kúra, csak sima fehérje.:) A csirkemellre sem mondod, hogy húskúra.

Szóval legfontosabb lenne edzés után + ha tömeget növelsz, akkor kell hozzá 40-50g gyors szénhidrát is, pl dextróz, vitargo.

Szálkásításnál glutamin vagy bcaa menjen a protein mellé edzés után.

Reggel is teheted a proteint a zabpehelyhez.


Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Optimum Nutrition 100% whey gold, VPX Syngex, stb..

2012. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szálkásitó étrend kell kell
2012. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő edzésterv mellett, fogyáshoz?

[link]

2012. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, el kellene dönteni, hogy mit is akar az ember.:)

Egyszerre nem tudsz zsírt égetni és izmot növelni naturálban, mivel különböző energetikájú folyamat. Az egyikhez szálkásító diéta kell (kalóriadeficit), a másikhoz pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen. 1cm el vagy magasabb és 30kg-val nehezebb. Most ennyire izmos vagy, vagy kövér?!


Ha szépen kérlek, löknél egy képet magadról?

2012. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaaah, írtad, hogy fogyáshoz kell.


Nemrég volt egy srác aki olyan volt súlyba mint te, csak izomos:) Összekevertelek xD

2012. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hazaerek tolok kepet. Am annyi a kerdes h az jo ha mindennap protein turmix a vacsim??
2012. szept. 27. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás. Jobb lenne sovány túró, mert abban van lassú felszívódású fehérje. Bár proteintápkiegben is van kazeines: Stillmass Nihgt micellar, Scitec Casein complex, stb..
2012. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!