Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok 190 centi és...

17 éves vagyok 190 centi és 58kg ez gyalázatos eddig egy hónapja edzem lent tovább?

Figyelt kérdés
tehát egy hónapja kezdtem edzeni napi 100 fekvőtámasz 10x10-es szériában ugyanez 8 kilós súlyzóval bicepszre és válra 2x50 felülés és vádligyakorlatok (lóállás a combokra) azzal van itt a probléma hogy már egy hónapja minden nap csinálom semmi nem látszik és fogytam 3 kilót min változtassak?(többet eszem amióta edzek erre figyelek de mégis fogytam)

2012. szept. 27. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát össze kéne rakni egy normális tömegnövelő étrendet meg lemenni konditerembe egy normális edzéstervvel.


Ezt olvasd el, van több oldal is: [link]

2012. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, 192 cm, és 95 kg, és 4 éve edzek, lent tovább?

A te idődben 65 kg voltam, durva, de túlteszel rajtam.

A kulcsszó: EVÉS.


Milyen otthon az anyagi helyzet? Ennek függvényében kellene minőségi vagy kevésbé minőségi hús és más táplálékok, de KELLENEK.


Ne egyszerre egyél sokat, hanem kb. 3 óránként. Ha leírod, mit engedhet meg neked a családod, akkor írunk néhány okosságot.

2012. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt mondanom sem kell, hogy a fenti edzésed nem jó. Kevesebbet kell edzeni, de intenzívebben. Ha konditeremre nincs zsé, és a suliban sincsenek gépek, akkor marad az otthoni fegyencedzés.
2012. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs hogy most irok vissza nem voltam gépközelben, 2.-nak anyagi helyzetem jó(de ha fehérjékre meg kreatin stb gondolsz az nem jó én tisztán szeretnék erősödni) 3.-nak milyen ez a fegyenc edzés?
2012. okt. 1. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehérje és a kreatin is "tiszta", nem szteroid, nem koksz, nem család, nem káros... húsban is van mindkettő...
2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"bocs hogy most irok vissza nem voltam gépközelben, 2.-nak anyagi helyzetem jó(de ha fehérjékre meg kreatin stb gondolsz az nem jó én tisztán szeretnék erősödni) 3.-nak milyen ez a fegyenc edzés?"


Fehérje a csirkemellben van 20%.


Ha nem akarsz tápkieget, akkor napi 5 étkezésre dobj szét kb. 0.7 kg csirkemellet, 0.2-0.5 kg rizst, zöldségeket, 1-2 kanál lenmagolajat, és multivitamin készítményt.


ez így soknak tűnik, de nem az, mert közben elhagyod a sok silány minőségű kaját, amit eddig ettél.

2012. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!