Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem akarok tömeget növelni,...

Ha nem akarok tömeget növelni, csak szálkásítani akkor elég ha fehérjét iszok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 20:48
 1/6 dirtboy ***** válasza:
azért szálkásító diéta és aerob mozgás is kéne.
2012. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha csak szálkásítani akarsz akkor nem kell "semmit" innod. a szálkásítás más néven diéta vagy fogyókúra mert ilyenkor a bőr és az izom alatti, közötti zsírt és vizet dolgozod ki. ja és persze sok ismétlés kis súllyal edzéseken a gyakorlatokból.
2012. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

/ a szálkásítás más néven diéta/

ez helytelen


[link]

2012. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szilárd étkezésed rendben, akkor olyan whey alapú fehérjét válassz, ami magas BCAA tartalmú, és nincs benne hozzáadottan szénhidrát, cukor.


BCAA és/vagy EAA-k is nagyon sokat segítenek.

Omega zsírsavak.

2012. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" ja és persze sok ismétlés kis súllyal edzéseken a gyakorlatokból."



Ez egy brutál nagy tévhit. Ugyanúgy kell gyúrni, mint a tömegnövelésnél, és ha csökkenteni kell a sorozaton, pont a kis súlyokat kell hanyagolni, mert erő úgysincs rá.

Aerob + alacsony ch bevitel is kell. (mondom ezt én, aki épp durván megakadtam benne) :)

2012. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát heti 3-4x csinálok gyakorlatokat és ezek után ittam azt a whey protein fehérje port, eddig kisebb súlyokkal edzettem de aerob gyakorlatokat is végzek.
2012. okt. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!