Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein fuel King Creatine...

Protein fuel King Creatine vagy Brutal Crea ATP? (szerintetek? ) Carbox Izomtömeg építés a cél.

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
+ értelemszerűen multivitamin.
2012. okt. 12. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem jó. Protein fuel feleslegesen drága cucc, elég edzés utánra sima tejsavóprotein koncentrátum vagy koncentrátum-izolátum. Pl nitro pure whey gold, ha már Biotech.

King kreatin elmegy, de jó lehet egy sima monohidtát por vagy kreatin akg.

A creatp egy gazdaságtalan kapszulás cucc.

És az egész csak akkor ér valamit, ha van jó étrended is.

Ja és kell multivitamin is.

2012. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

szándékosan ezt a protein fuel-t választottam mert általában a shake az nagyon "bántja" a gyomromat.(toalett:D)

2012. okt. 12. 23:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt a választást egyszerűen nem értem!!!

Minek két creatin termék egyszerre. Ráaádsul ez a Brutal crea ATP

[link]

ez valami ........


Horror áron adagonként 1g creatin és a röhej most kezdődik 20mg (!!!) BCAA, 50mg Citrulin!!!! Valahol egy kreatin kérdésre kifejtettem, hogy a foszfát az egyik legkevesebb szabad creatint tartalmazó kötés.


KÉREM MODJA MÁR EL NEKEM VALAKI, EZT A TERMÉKET KINEK TALÁLTÁK KI!!!


Először is minden amit tablettáznak és kapszulláznak sokkal de sokkal drágább mint a por verzió. Másodszor hiába írnak egy hosszú listát mit tartalmaz a termék, ha haszontalan az egész, mert ilyen miniatűr adagokban ovisnak is kevés. A BCAA 10g/adag alatt nem igazán működik. A citrulin malatnak is 50mg-ban életképtelen!!!


A King Creatin, nagyon jó a a neve king (király), de ....

á nem írok már semmit. Belefáradtam.

2012. okt. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az ATP "faktort", meg citrullin malátot stb tartalmazó szerek elég jól működhetnek sportolóknál, ahol a gyorsaság és kitartás egyaránt fontos, pl foci, kézilabda, kosárlabda. Nem elsősorban testépítőknek való. Egy tisztán anaerob edzést végző max 1 órán át edző badis nem tudja úgy kihasználni ezen termékek jótékony hatását. Pl arginin, citrullin malát a fáradságküszöböt kitolja, a tejsav képződés később jelentkezik. Vagy pl az ATP-t nem képes a szervezet raktározni, de a 80. esetleg a hosszabbítás 115. percében nem mindegy, hogy tudsz még egyet a kapu fele sprintelni vagy összerántja a görcs a lábadat. Igaz, hogy a megfelelő adagok így elég drágára jönnek ki, de ezek komplex cumók és sok adalékot natúrban is csak kapszulában kapni meg. Ezért nem tartom rossznak a sokat szidott CreaTort sem, sok más emberrel ellenben. Igaz, hogy azt kb 4x-es adagban kell szedni az ajánlottnál, de nem kell+8 doboz összetevőt otthon adagolni, tárolni, megrendelni stb. Na most leugathatja a fejem a sok testépítő a véleményemért. Akik igazán csak a saját sportáguk táplálkozását akarják rávetíteni minden sportágra. Igaz az ő területükön kimagasló táplálkozási ismeretekkel rendelkeznek, de teljesen eltér a mozgásformájuk minden más sporttól.
2012. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem leugatva leszel, hanem megpróbálom elmagyarázni, hogy miért sem éri meg. De köszi, hogy a testépítőket ilyen bunkó, hozzá nem értőnek próbálod beállítani.

Szóval gondolkozzunk már picit. A Creator és hasonlóan semmit nem érő creatp nevű kapszulás cuccokban van 1 kapszulában 1g kreatin monohidrát (creator), illetve egy 1g kreatin foszfát (creatp). Na most akkor ebből mennyit is kellene használni, hogy valamit is érjen??

Több, mint 4 ezerért kapsz 120g foszfátot, ezen az áron 1kg monohidrátot is veszel, akkor miért is éri meg?

Citrulin malát pedig több gramm mennyiségben ér valamit, nem pedig 50mg-os hozzáadott hangyaf@sznyi mennyiségben.

Ez a nagy helyzet: nem ér semmit, de te használjad nyugodtan, minket buta testépítőket ez nem zavar.:)

2012. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy pont odaírta a kérdező, hogy izomépítés a cél, nem pedig az, hogy több órát futkosson a focipályán, pedig biztos marhára megoldaná 50mg citrulin malát.:)
2012. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam beállítani bunkónak, írtam is, hogy a táplálkozásukat magas szintre fejlesztették komolyabb tudással rendelkeznek e területen, mint bárki más. Más kérdés, hogy itt sokan (nem te) fogyatékosoknak állítják be azokat, akik nem rendelkeznek kellő infóval. És sok esetben leugatnak mindenkit. Nem egy forumon vitáztam ilyenekkel, de hagyjuk. Amit írta, abból pedig szerintem ki tudja olvasni, hogy ez nem neki, hanem más sportolóknak való.
2012. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rendben, de mivel én is írtam ide, így gondolhattam azt, hogy én lettem lebunkózva. Más sportolónak sem ér sokat pár mg citrulin és bcaa hidd el. Egy állóképességi sportot űző egyénnek is pici adagok ezek a kapszulás cuccok, még ha 2-3-szorosát eszed, akkor is. És nagyon drága, szóval szerintem nem éri meg, csak ezt akartam írni.
2012. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részemről sosem hangzik el bunkó, vagy roszidulatú, lenéző válasz. Sőt van olyan kérdés, ami hihetetlen sokszor jelenik meg, és még akkor sem teszek gúnyos, vagy bu@nkó megjegyzést. Csak és kizárólag a tudásom alapján válaszolok.
2012. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!