Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek így jó lesz a...

Szerintetek így jó lesz a testépítés vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Na most az a helyzet hogy hízok ha akarok szóval nem tervezek venni táplálék kiegészítőket.


A tervem:


-Változatosan étkezem \nagy mennyiség\

-vitaminokat szedek

-Téli időszakban megpróbálok minél jobban felhíni izomba \zsír is jön természetesen\

-majd nyár közeledtével leszállkásítom


nagyjából ennyi

Jó ez így vagy rosszul gondolok valamit \nem akarok szedni semmit\



2012. okt. 14. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Rosszul.


- Változatosan étkezel? Tehát sok szar kaját is? Tudom, hogy ez a mostani táplálkozási varázsszó, de miért nem gondolt bele még senki, hogy kicsit ki is fejtse?

- Megpróbálsz minél jobban felhízni izomban? Ugye azért edzel is, nem csak hízol, és az izomra koncentrálsz?

- Nem akarsz szedni semmit, de fentebb írod, hogy vitamint szedsz. A tápkieg meg nem kox, ha emiatt aggódsz.

2012. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jól gondolod nagyjából, de nem mindegy, hogy miket eszel.

Edzés után azért jól jöhet egy tejsavóprotein + 40-50g gyors ch.

2012. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

zsír is jön természetesen??? lődd be a megfelelő szénhidrátmennyiséget ha hízékony vagy és akkor nem fog feljönni természetesen a zsír xD


fúha, vannak itt problémák

2012. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul gondolsz.

1: nem ilyen egyszerű... Az, hogy csak simán sokat eszel nem elég. Én mielött belefogtam a tömegnövelő étrendbe, rááltam arra, hogy sokat eszek. A pofám leszakadt, amikor belekezdtem a tömegelésbe. A 2.nap már alig bírtam lenyomni azt a sok rizst meg tk. kenyeret.


2: a tápkiegek nem létfontosságú dolgok. Sajnos nem engedhetem meg magamnak ezért énis csak vitaminokat használok. és mégis mindenki szerint jó formát hozok ilyen fiatalon:)

2012. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 gelazso ***** válasza:
amit irtál ez mind hülyeség. kitöl veszed az ilyet?
2012. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Edzek természetesen konditerem.

De nem akarok figyelni a fehérje,szénhidrát....engem nem érdekel a gramm mennyiség régen sem érdekelt senkit mégis izmosak voltak és szép definiált izmaik voltak főleg akik csak saját testsúllyal dolgoztak. Nem akarom h erről szóljon az élet mert akkor el se kezdeném. Nem akarok ezzel sportszeűen foglalkozni.

2012. okt. 14. 20:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Jó, az nekünk mindegy, hogy te miként akarod, de mi akkor sem fogjuk írni, hogy egyél össze minden sz@rt.

Innentől a te döntésed.:)

2012. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Minden sz@rt? Hát ha szar az ami hozzájárul az egészséges életmódhoz akkor igen
2012. okt. 14. 20:56
 9/17 anonim ***** válasza:
mesélj egy picit, hogy szerinted mi az egészséges.:)
2012. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hal,húsok,rizs...étel ember étel.


Nem fogok szedni semmit főleg meg porokat nem lapozd fel a fegyencedzést benne van h a régiek hogy edzettek. A börtönben hogy érik el az izmok növekedését mert szerintem nem használnak semmit, mégis szép izmokat tudnak növeszteni elhiszem h jobb porozni hamarabb jön az eredmény de a abba hagyod ugyanolyan hamar le is megy leeresztesz mint a lufi.A természetes megmarad

2012. okt. 14. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!