Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, ti mit csináltok...

Testépítők, ti mit csináltok betegség alatt?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy hányós/hasmenéses/lázas vírust. Az alap, hogy ilyenkor nem edzek, de a táplálékkiegédzítőket (fehérje, vitaminok) se szedjem addig? A fehérje hogy bírja a hányós időszakot?

2012. okt. 24. 05:55
1 2
 11/17 lee12 ***** válasza:
47%
nem bírsz ki pár napot fehérje nélkül?:O ennyire függő vagy vagy mi?
2012. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Függő is vagyok, meg jó ötletnek tűnik, hogy a koplalás alatt vigyek be egy kis fehérjét. :)
2012. okt. 24. 18:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, el tudom képzelni a helyzetben ahogy csak fekszel tápanyag nélkül és szinte látod, hogy sorvadnak az izmok. :D Persze, hogy frusztrál, de szerintem 1-2 napig vigyázz, mert nagy akarásnak sokszor nyögés a vége, nehogy tovább elhúzódjon. Apropó húzódás, én egy pici izomlázzal edzettem egyszer, pedig éreztem, hogy nem kéne félvállról venni a testem jelzéseit és inkább másnapra áttenni az edzést. Meg is lett az eredménye, 1 hónapig nem tudtam a kezem kinyújtani. :)))
2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak jelzem, hogy én mindenkinek ZÖLD pacsit adtam, nem én pontoztam le senki válaszát! :)
2012. okt. 25. 08:44
 15/17 A kérdező kommentje:
És ráálltam a mérlegre, két nap alatt 2 kilót fogytam... :(
2012. okt. 25. 09:02
 16/17 anonim ***** válasza:

én is rááltam a mérlegre gólyatábor után és lement 3 kiló... aztán rájöttem hogy a mérleg egy troll :D mivel az csak VÍZ, és glikogén hiány volt, vissza is jött pár nap múlva :D


am a tejsavó marhajó ötlet csak 20 percig megpróbálsz nem okádani oszt addig felszívódik :)

2012. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, most így a betegség harmadik napján kijelenthetem, hogy a tejsavó fehérje a legjobb kaja hányás/fosás idején. :) Nem fordul ki az emberből, finom, és mégiscsak valami kaja.
2012. okt. 26. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!