Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindegyik energizáló vagy no...

Mindegyik energizáló vagy no fokozó emeli a vérnyomást? Vagy csak a koffeint tartalmazók?

Figyelt kérdés
Fél év edzés után felesleges ez még nekem?

2012. nov. 4. 09:15
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:

nem csak a koffeint tartalmazók.

simán mehet fél éves edzéssel a hátad mögött de remélem tudod a tápkieg sorrendet mert no fokozóval kell elkezdeni.

2012. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kaja, multivitamin,ásványianyag bevitel is megoldva.csak érdekelne hozzáértők véleménye, mert hallottam róla, hogy az no fokozó tágítja az ereket ezáltal több oxigén jut el az izmokba és jobb lesz a tápanyagellátás is. konkrétan szinte kezdőként felesleges akkor ?
2012. nov. 4. 09:24
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekelne, habár én gondolkoztam arginin tablettában is. De hogy melyik a jobb azt nem tudom,de hozzáértők válaszát én is várom :D
2012. nov. 4. 09:32
 4/16 dirtboy ***** válasza:

és a protein,gyors ch az nem is megy?


az no fokozó az nem az hogy kezdőként felesleges,azt bármikor lehet használni mindegy hogy mióta edzel,az csak energiát ad az edzéshez valamint edzés után segíti a tápanyagok gyors helyére jutását,beépülését.

maga az no fokozó nem épít izmot,energetizáló képessége miatt szokás venni.

2012. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már hogyne menne :D ezt nem említettem igaz,

Mindenesetre az érdekelt, hogy felesleges-e számomra. Mert olvasgattam hogy a kreatin meg különböző aminosav készítmények feleslegesek ennyi edzésmúlttal a hátam mögött :D, mert nélkülök is megy a fejlődés rendesen. De az no fokozókról nem tudok semmit, valóban olyan jól segítik a bedurranást meg stb? Szóval érted,ráadásul mások tapasztalata is érdekel.

2012. nov. 4. 09:46
 6/16 dirtboy ***** válasza:

nem tudom mások mikor írnak egyenlőre én vagyok itt majd jön még valaki.


én fél év után szoktam ajánlani a kreatin használatát ilyenkor már egyáltalán nem gond ha csinálsz egy kúrát.

a gyors fejlődés már lassult úgy is.

no fokozók igen tényleg elég jók adnak energiát rendesen de azt tudni kell róluk hogy nem minden ember egyformán reagál rájuk,van akinél több erőt hoz van akinél kevesebbet.

pont mint a kávé. van aki 100mg koffeinel is elbír aludni van aki meg már 30tól sem.

2012. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Több féle N.O. stimulátor van ma a piacon. Most hanyagoljuk az agyi stimulánsos verziókat, mint a Jack3D, vagy a CodeRed. Maradjunk azoknál, melyek lényege, hogy az izomsejt növelése melett ehhez szükséges energizáló, teljesítményt fokozó, hosszabb edzést biztosító tápanyagok kombinációja legyen benne. Alap amin egy ilyen komoly n.o.-ban lennie kellene:

- legfőbb az Arginine az újabb kötésben AKG és/vagy citrulin,

- aminosavak BCAA,

- Béta-Alanin,

- teszto optimalizálók,

- thermogének,

- energizálók

2012. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vannak ezen belül kreatint is tartalmazók, hiszen a izom energiaforrása. Itt is változtak az idők, a hagyományos monohidrát mellett AKG vagy HMB, vagy Pyruveta, vagy HCI alkalmaznak, mivel ezek akkor is hatásosak, ha nincs magas szénhidrát tartalom a dobozban. Az emésztőrendszeredet nem irritálják
2012. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

én még anno vettem no fokozó , nem valami komoly cucc volt a bájötektől, de bedurrant az izom rendesen:)

dirtboy: akkor egy év után már nyugodtan mehet egy kreatin kúra?

utolsó: az a bizonyos AKG és citrulin mennyivel jelentenek többet egy régebbi kötésnél?

2012. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor költenék NO fokozóra, ha már rendben a kaja, vitamin, protein + ch. Nálam még a kreatin is fontosabb, ami már félév- egy év edzés után nyugodtan mehetne.

A kreatin akg gyorsabb, mint egy monohidrát, pH-stabil, kevesebb is kell belőle és nem tart vissza vizet a sejten kívül.

2012. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!