Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők buliderek segítség...

Testépítők buliderek segítség ha lehet?!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja kondizok heti 3X-or eddig tisztán de most beszereztem fehérjét és kreatint(BioTech USA CreaTor).Mivel kollégiumban vagyok.Ezért az étrend olyan 90%os de mivel csak este tudok menni kondiba és a vacsora 18körül van én pedig 19kor megyek le a terembe. Szerintetek a vacsorát ezeken a napokon le mondjam és ne egyek hanem fehérje+ kereatin? Vagy rakassam el és majd edzés után meg eszem.. Mert ugye a fehérjét edzés után lenne jó meg inni ezért gondoltam hogy akkor sem a legjobb hogyha elrakatom. Mert hogyha edzés előtt eszek akkor a kreatin sem oldódik fel olyan gyorsan/könnyen. Vagy azokra az estékre le mondjam és edzés előtt 2-3 kreatin edzés után fehérje ? Lehet hogy kicsit sok így egyben...

2012. nov. 22. 20:09
 1/6 Takumi ***** válasza:
Rakasd el a kaját. Creatin edzés után mehet a fehérjével+egy kis ch.
2012. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne mond már így, hogy tisztán:D úgy hangzik mintha a kreatin meg a fehérje szteroid lenne.


A fehérje remélem, hogy tejsavó és ha edzés után eszed akkor kéne hozzá gyors felszívódású szénhidrát pl szőlőcukor azaz dextróz.

2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamint a kreatin kúrának sem ártana utána olvasnod.
2012. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Takumi ***** válasza:
Creator az Szemes másképp kell mint a monohidrátot. A dobozon ajánlott mennyiséget nyugodtan meg 2x vagy 3x ozhatod.
2012. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nagy káosz van nálad...

1. Attól, hogy táplálékkiegészítőket használsz, még tiszta maradsz, ez NEM KOX!


2. 90%-os étrend? Tudod, hogy hogy kell kinézni egy jó étrendnek? Fehérje, szénhidrát és zsír kiszámolva, stb stb...? 2-3 óránként ráadásul enni kéne. Nem hinném, hogy ez mind megvan.


3. A kreatin edzés napon menjen az edzés utáni turmixhoz, de tudod, hogy hogy kell használni a kreatint? Kell egy feltöltési szakasz előtte.

2012. nov. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A CreaTor szedéseben nem kell feltöltési szakasz, ahogyan a dobozára rá is van írva. De nem egy gazdaságos cumó. Én inkább 4x adagolásban enném, hogy érjen is valamit. Amúgy az összetevőket nézve nem lenne rossz kreatinkomplex. Hátránya, mint írtam kis gazdaságtalan adagok (rossz ár érték arány). Előnye: komplex feszívodást segítő adalékok, atp szintézis gyorsítás, regenerálódást. gyorsító kiegészítőanyagokkal, kapszulás (könnyebb bevenni) Kényelmes, mert nem kell +4 doboz adagolni és megvenni. Szedd úgy, ahogy rá van írva, csak 4x-5x nagyobb dózisban, ha már ezt akarod szedni.
2012. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!