Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeres szobabiciklizéssel...

Cherry-13 kérdése:

Rendszeres szobabiciklizéssel tudok fogyni a combomból és a fenekemből? Elég sokat szeretnék.

Figyelt kérdés

Majdnem egy hete kezdtem el biciklizni minden nap három negyedórát közepes nehézségi fokon. Valamit változtatnom kéne, hogy tudjak fogyni vagy csináljam ezt minden nap? és ha igen, akkor meddig kéne bicikliznem látványosabb eredményért? Esetleg tudtok más módszereket mondani főleg a fenekem csökkentésére? Amúgy heti 3-szor szertornázom. 63-64 kg vagyok és kb.170 cm.

15/L


2012. jan. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
NINCS HELYI FOGYÁS
2012. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A testsúlyod tökéletes, azzal nem kell semmit tenned. A rendszeres, szabadban végzett mozgás jót tesz. Minden nap mozogj, ha mást nem sétálj legalább egy jót. Heti 2-3 alkalommal pedig olyan sportot, amit szívesen űzöl, s jól átmozgatja a tested. Nem tegyél semmit kampányszerűen. Az étrendedet, s ezt a mozgást alakítsd úgy, hogy kedved leljed benne. A rövidlejáratú akció hatása is olyan rövid, mint maga a kúra/diéta st.
2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ki vagy mi terjeszti ezeket a helyi fogyásos mítoszokat?

én egy ultrahangos szírégetést felnyomtam fogyasztóvédelemnél, mint hogy fogyasztók megtévesztése, de valami hihetetlen mód terjednek a hasonló alaptalan elképzelések..

2012. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. jan. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!