Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzeni járok több mint 1 éve...

Aronsc kérdése:

Edzeni járok több mint 1 éve és egy stagnálási problémám lenne, amit leírok részletesen is. Miért állhatott le a folyamat teljesen?

Figyelt kérdés

kb 1 év 3 hónapja edzem (2011 szeptemberétől)

63-64 kg-ról és kb 14,5% os testzsírról indultam

Az első 8 és fél hónapban +8-9 kg jött fel rám ( testzsírmérések alapján kb +5,2 kg zsírmentes tömeg és +2,8 zsír)

73kg 16,8%

Ezt leszálkásítottam úgy hogy a plussz zsírmentesből lement -1,5 kg a zsírból pedig -2 kg

69.4 kg 14,5%


---------- Utána jött a nyár ahol nem tudtam túl jól étkezni és nagyon mérni se, lementem:

háát kb

66,8 kg-ra és13,8% -ra


augusztustól szeptemberig (1 hónap) visszajött 69,2 kg-ra (15%)


azóta viszont meg se mozdul.. a súlyom 69.7 kg-on stagnál.(16,4% os testzsírral)

A kérdésem az, hogy miért állt le a folyamat szeptembertől??? és miért csak a testzsír növekszik de a súly változatlan marad??

Mindent ugyanúgy csinálok étkezést, mindent!! ???


Leírom a kajámat (a konkrét fehérje és szénhidrát értéküket írom le)

reggel rizs 67,5 g

zab+kukoricapehely 58 g

fehérjeturmix 25 g


délben rizs(175) 135g

cs.hús (200g) 49gr


d.u. sajt 27g fehérje

rizs 67,5g


este lassú felszívódású

turmix 30g


összfehérje: 131g (be akarok rakni még 50 g sajtot ez + 13 gr fehérje)

összch: 328 g


megy még multivitamin, omega 3 és most kezdtem egy kreatinkúrát amin az első hét után 0 kg semmi jött fel, se víz se izom

A szénhidrátot nem nagyon növelném mert amint láthatod érdekes módon szeptembertől decemberig növekedett a testzsírom.

Min változtassak????


Köszönöm az építő válaszokat!


szép karácsonyt mindenkinek

Áron



2012. dec. 24. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

de ha cska belegondolsz, 1 év alatt alig fejlődtél 4 kiló izmot, az lópikula.

AZ első 2-3 hónapban a 6-7 kiló se lehetetlen.


szóval valamit a kezdetektől rosszul csinálsz.

2014. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!