Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok és elkezdtem...

14 éves vagyok és elkezdtem gyúrni. Heti3x hatásosabb eredményért szedhetek Jumbo professionalt? Magasság: 174 súly: 64 (e-mellet heti 4 jégkorong edzés)

Figyelt kérdés

#gyúrás #testépítés #Jumbo #jumboprofessional
2013. jan. 16. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy egyetértek sokmindenben Harcművessel, én azt mondom, hogy mehet egy adag Jumbo prof edzés után, mivel ekkor gyors fehérje és ch kell. Az más kérdés, hogy anyagilag jobban járnál egy tejsavóproteinnel és 50g dextrózzal.:)
2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

de jumbo bol is max fele adagot ennék. de tudom mind1 h mennyit eszek ha "

méreg"...

2013. jan. 17. 15:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor már valóban: fehérje és dextróz.

A jumbó még fehérje/cukor arányban is rossz, ezért külön átverés.


Lehet próbálkozni vele, de fölös pénzt kidobni igazán fölösleges cukorra :)

Idővel majd rájössz, normális kajákkal is lehet fejlődni, lehet máshogy fogod gondolni a dolgot mint most, és most már ennyivel is többet tudsz. Fiatal vagy, sportolsz, bírni fogja a tested bárhogy is eszel.

Azért nem ajánlottam a szigorú testépítő felfogást, táplálkozást, mert eleve nincs tömegnövelő étrended, eleve nem úgy edzel (hiszen súlyzós edzés mellett 4 kemény jégkorong edzésed is van, ami miatt a regenerációs időd sem lenne meg) a tesztoszteron termelésed is 1-2 év múlva fog igazán beindulni. Na akkor újra érdemes lesz elgondolkodni egy jól összedobott étrenden, kiegészítő kreatinon, edzés utáni turmixon illetve a megfelelő pihenés tartásán, mert 15-16 évesen már van értelme, lehet komolyan is csinálni.

2013. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!