Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi húst ajánlotok? Milyen...

Mennyi húst ajánlotok? Milyen finom elkészítési ötleteitek vannk?

Figyelt kérdés

Hali! nem rég kezdtem a testépítésbe, és arra gondoltam, hogy sokkal jobb lenne, ha iskolában nem lisztes péksüteményeket ennék, hanem csirkemellet. Ehhez lenne két egyszerű kérdésem: reggeli és ebéd között hány grammot(tudom, hogy nyersen kell mérni) egyek, és milyen ötleteitek vannak az elkészítésre.

amit figyelembe kell venni:

-80kg

-180cm

-nem tudom megmelegíteni, szóval ne valami szaftos recepteket írjatok, ha lehet :D



2013. jan. 18. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell 160-200g fehérje/nap. Ezt beviheted pl. 650-700g csirkemellből, de mivel nem csak csirkét eszel, ezért elég kb 400g, ami 100g fehérje. Ehhez menjen edzés után 40g fehérje protein tápkegből. Este lefekvés előtt még 150g túró, ami 20g fehérje. És még reggel is mehet kb 25-30g protein tápkieg a zabpehelyhez és meg is van a fehérjebeviteled.

Az egyik csirkemelles adagot akkor fogyaszd el, ha lement edzés után a protein+dextróz, majd erre kb 40-50 percre.


a csirkemellet simán megsütöd kevés olajon vagy olaj nélkül sütőzacskóban. Mehet rá sokféle fűszer.

Ezt tudod másnap vinni suliba rizzsel dobozban (zöldség is legyen) vagy teljes kiőrlésű kenyérben.

2013. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod sokban segítettél! :D
2013. jan. 20. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2013. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!