Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bokszolók miért ilyen erősek?

Bokszolók miért ilyen erősek?

Figyelt kérdés

haverom bokszol (nem versenyző hobbi szinten) kondi terembe nem járt soha elmentünk együtt kondi terembe. 80 kg a gyerek

90 kilót kinyomott 3 szor , annyival én nyomok pedig én már 3 hónapja edzem,

honnan van ezekbe erő?



2013. jan. 29. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónap még nudli edzés. Egyébként gondolom ők is erősítenek.
2013. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Awful11 ***** válasza:
Box edzésen sok erősítő gyakorlatokat végeznek! Ő gondolom már régóta boxol, te meg még csak 3 hónapja kondizol.
2013. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A box nem kevés erőkifejtéssel is jár, ami miatt természetesen megerősödik az ember, illetve vannak külön erősítő edzéseik is. Legalábbis az a hím példány, akivel én redelkezem, boxol pont mostanában 10 éve, és neki szokott lenni, bár saját testsúllyal történik általában, mostanában jön csak velem le heti 3 alkalommal edzőterembe.
2013. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
3 hónap pinalegyezgetés semmire sem jó, ő meg gondolom nem 3 hónapja boxol.
2013. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hébe hóba járt le bokszolni hol ment hol nem 1 évig járt

mikor terembe mentünk már fél éve abba hagyta

2013. jan. 29. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet nem mint "boxoló" erős, hanem alapból többet bír, mint te... 3 hónap nem hiszem, hogy olyan sokat osztanaszorozna, bocs.
2013. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha jól értem,akkor összesen 1 bokszoló-a kérdésben szereplő-az aki konkrétan erősebb az átlagnál.

szóval nem feltétlen minden bokszoló erős ettől még mert az ismerősöd az.

amúgy meg azért lehetett,mert mint sportoló kialakult agy izom kapcsolattal rendelkezhet.

2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aikiboxer ***** válasza:
Nálunk bokszon edzés végén fekvőtámaszok, hasprések stb. vannak, de a bokszolók kondiját inkább maga a boksz: a kesztyűvel való ütögetés adja. Ezektől persze önmagában senki nem fog tudni nagy súlyokat emelgetni. Amelyik bokszoló izomtömeget szeretne növelni, az elmegy gyurmaterembe ugyanúgy súlyzózni, mint a testszobrászok. Szóval a válasz: a bokszolók önmagukban nem tudnak nagyobb súlyokat emelgetni, mint bármilyen más sportoló, a testszobrászok mellett meg feltehetően labdába se rúghatnak.
2013. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VicToooR x GB ***** válasza:
én is boxolok 4éve emellett 1.5 éve kondizok. 73kiló vagyok és 90be én is belenyomok 3-at szóval azért annyira nem nagy dolog :)
2013. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
így nem de ő soha nem kondizott és bokszolni is hébe hóba járt
2013. febr. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!