Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egészséges, hogy 6 év...

Az egészséges, hogy 6 év edzésmúlttal még mindig minden alkalommal izomlázam lesz?

Figyelt kérdés

Nem lehet, hogy túlsavasodom? Vagy mitől van ez? Másnál is ilyen? Nincs edzéstervem, magam találom ki a helyszínen, hogy mit és miből, mennyit -tehát elég változatos-... Sok emberrel edzettem már együtt és ők ültették bele ezt a fülembe, hogy hihetetlen ,hogy ugyan azt csinálják, mint én (persze a darabszám és a súlyok mennyisége különbözik) , de ők épphogy érzik másnap, vagy harmadnap, de inkább nem is lesz izomlázuk. Én meg ha komolyabban nekifeszülök egy láb vagy alsó hát, mell edzésnek harmadnap már meg sem bírok majd mozdulni.

Vitamin kivételével nem szedek semmit. És heti 5* járok edzeni, mert ha csak 3* megyek le és úgy edzem szét magam, csak rosszabb. Így legalább némileg lenyújtja egyik a másik izmot. Ja és mindig 15-20 perces bemelegítéssel kezdek. A nyújtást hanyagolom, de mivel általában másokkal edzek, akik szintén nem nyújtanak, így a kérdés még mindig áll.



2013. febr. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 27 éve edzem és mindig izomláz van mellben, hátnál és lábnál, néha tricepsznél. Váll és bicepsz esetében pedig szinte soha.
2013. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 év edzés után ugyanaz mint Monteznél.A mellemben mindig van.
2013. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök akkor úgy tűnik alkati a dolog. Már tényleg kezdtem aggódni, hogy valami tré van a levesben.

Köszi

2013. febr. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!