Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Greg Plitt hogyhogy már 2 éve...

Greg Plitt hogyhogy már 2 éve ugyanúgy néz ki? (izomzatra gondolok)

Figyelt kérdés

Ugye folyamatosan jelennek meg róla képek (újságokban,magazinokban) és videók (youtube-on) viszont azt nem értem,hogy hogyan képes tartani a súlyát és a kinézetét.

Folyamatosan gyúr,minden nap,mint egy profi testépítő.

De akkor miért nem fejlődik "nagyobbra"?



2013. febr. 12. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
mert van egy határérték, aminél tovább már nem tud fejlődni a szervezeted, emellett neki szálkásítania is kell folyamatosan, ami diétával jár, ami miatt nem tud fejlődni sokat...
2013. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

azon ahogy ő kinéz nem sok mindet kell ügyeskedni,ne hasonlítsd profi testépítőkhöz mert még egy amatőrre re sem hasonlít.

valószínű jár edzeni igen és azért nem fejlődik jobban mert étrendjét aligha tudja tartani meg szerintem az edzése is össze vissza van mivel elég elfoglalt egy ilyen kaliberű híresség mint brad.

2013. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a csóka modell ahogy elnézem,nem testépítő versenyző.
2013. febr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. nak, nem brad pittről van szó, amúgy azért amit az első írt...
2013. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

ma 16:39

csak ugyan félre olvastam valahogy.


akiről szó van az elég izmos ahogy elnézem,így már világos hogy miért írta a testépítőt.

valószínű nem cuccol már,megelégedett ezzel a kinézettel,nem célja hogy nagyobb legyen.

2013. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amúgy ő a legelismertebb, elsőszámú férfi (fitness) modell az USA-ban.

Szinte hetente jelennek meg képei újságokban.


De én ezt akkor sem értem.

Tegyük fel, elért egy 90 kilós testsúlyt, van 1 jó genetikája,viszont azóta folyamatosan csak szálkásít?

Nagyon nem értem. :D

2013. febr. 15. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

nah,akkor csak megvan a titok.

ha fitnesz versenyző,akkor van egy súlyhatár,mint pl az atletic-be,magasság-100+5%.

ha túllépi,akkor át kellene mennie testépítőbe,oda meg ez nem elég.

2013. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

előttem szólóhoz még annyit fűznék hozzá hogy mindezt úgy tudja megcsinálni hogy nem emeli tovább a kaját és nem koxol tovább vagy csak gyengébb cuccot tol.

egy elért fizikumot igazából tovább fejleszteni sokkal nehezebb mint tartani a szintet.

a legkönnyebb meg elveszíteni.

2013. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Naaa most már úgy érthető...

Köszi!!!!!!

2013. febr. 16. 11:34
 10/10 Ben Manganiello válasza:
Szerintem érdemes beütni google-n és megnézni a képeit, azért pár év során ment lejjebb persze nem olyan nagy mértékben, mert ha megnézitek a youtube videóit azért elég durva edzéseket csinál, sőt még vannak olyan részek amikor kaját csinál, és szerintem többet eszik mint én. Az meg, hogy ekkora kitartása van ehhez az egészhez és, hogy ő az 1. számú annak az az oka, hogy ő egy elit katonai iskolában végzett és elit katona is volt elég sokáig. Én csak annyit mondok, hogy nem a szerekben kell keresni a megoldást és, hogy igazatok van, hogy megállt egy súlynál, de nem csak edzőteremben, szerintem érdemes utána nézni a testimonial videóknak, mert ott rengeteg embert ösztönzött és már köztük vagyok és, mert már egy ideje én is foglalkozok fitnesskedéssel.
2013. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!