Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani gyúráshoz...

Pzst kérdése:

Tudnátok ajánlani gyúráshoz valamit?

Figyelt kérdés
Izomtömeg növelőre illetve fehérjére gondoltam, olyan szer kell nekem, ami nem teszi tönkre a testem és hamar kiszálkásodom tőle!Heti 3-szor gyúrok 1 órát.

2013. febr. 12. 22:20
 1/5 Osynho ***** válasza:
Jujj, alapvető gondok vannak. :/ Olyan szer nincs, ami nem tesz tönkre és kiszálkásít. A "kiszálkásodás" étrend és edzés függvénye. A tömegnövelő és a fehérje is kaja. Viszont, ha az egész táplálkozásod nem jó, akkor kidobott pénz.
2013. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fehérje nem teszi tönkre a tested, de ha ennyire vagy tisztában a dolgokkal, akkor érdemes lenne nekiállnod művelődni a témában

[link]

2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Izomtömeg növelőre illetve fehérjére gondoltam"


Következő sor:


"olyan szer kell nekem, ami nem teszi tönkre a testem és hamar kiszálkásodom tőle"


Akkor döntsd el hogy tömegelni vagy szálkásodni akarsz, a kettő együtt nem megy.


A tested meg nem egy tápkieg fogja tönkretenni, ezek koncentrált tápanyagok, hogy ne kelljen például egy nap 3kiló csirkemellet benyomnod a megfelelő fehérjebevitelhez.


"Heti 3-szor gyúrok 1 órát."


Az tök jó. Csak helyette inkább azt írd hogy mióta edzel,és milyen az edzésterved.

2013. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:

jó olvasást

[link]

2013. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.


Ha izomnövelés a cél, akkor tömegnövelő étrend kell. Szálkásan nem tudsz izomtömeget növelni, menni fog fel zsír is. Ha pedig szálkásítasz (zsírt adsz le), akkor nem lesz izomnövelés, sőt izomvesztés szokottt lenni. Szóval gondold át a témát még egyszer.

2013. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!