Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktatok egy nap gyúrni...

Ti szoktatok egy nap gyúrni is meg futni is? Mennyi időt hagytok ki a kettő között?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 06:34
 1/4 Zolla válasza:
Es fugg a sorrendtol is, idotartamtol, intenzitastol, mennyire vagy kipihent, bevitt taplalek, mennyiseg, minoseg stb. De....... Szerintem a legjobb megoldas, ha reggel korabban kelsz fel, aztan egy jo kis 40 percnyi monoton seta a szabadban. De ez megint relativ. Milyen edzest vegzel? Tomegelsz? Mert akkor ne nagyon futkarozz. Ha nem akkor mehet. Amikor vegeztel hazamesz megkajalsz utana gondolom suli vagy melo, amikor vegzel kaja megint es johetnek a sulyzok. De egyebkent ha a kaja utjan eleg energiat viszel be legyen kozte legalabb 4 ora.
2013. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha reggel futsz ès este tomegelsz az elvileg mukodik, az a lènyeg hogy ne csinàld forditva
2013. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én általában futva érkezem a konditerembe, és futva is távozok onnan, jó 5 km re lakom.
2013. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Reggel futok, este gyúrok. Nekem így bejött.
2013. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!