Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miről szeretnének többet...

Miről szeretnének többet tudni a nők a súlyzós edzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Írok egy blogot a témában és már nagyon sok bejegyzést posztoltam mindenféléről, és rengeteg ötletem is van még, de arra a részére szeretnék ráfeküdni a témának, amely a leginkább hiánypótló lenne a nőknek.

2013. márc. 7. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem minden nő tudja hogy ugyanolyan relatív nagy súlyokkal kell edzeni, mint a férfiak (amivel megy 8-12 ismétlés szabályosan)
2013. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kéne értetni velük, hogy megéri edzeniük, és nem csak valami kamupatymagolást művelni. Hogy bátran kell hozzáállni, és nem félősen. Na meg a nyámnyila fiúkkal is, hogy ne tojjanak be egy kicsit edzett csajtól.


Muta a blogot :D

2013. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már asszem írtam olyat, hogy ne pinatárogassatok már, de ezt nem lehet elégszer :D Mindjárt linkelem, csak befejezek egy testépítős receptet. :)
2013. márc. 7. 19:29
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van. :)

2013. márc. 7. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Umm..öö... most kajak te vagy azon a képeken?
2013. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én. Azért tettem fel magamról is, mert vannak olvasóim és úgy voltam vele, hogy lássák, ki ad nekik tanácsot. Vagy nagyon ciki az összképem?
2013. márc. 7. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Ciki??? Hölgyem, kérem, nem kenyerem a mellébeszélés, és hátsó szándékok nélkül mondom: magácska orbitálisan kegyetlenjó formában van. Az eszményi edző nő. Igyekszem azért olvasni is :D Görgetek, a koxos cikket elolvastam például, és azt is kell mondjam, az írásmódja, a szemlélete is a mondanivalója is szimpatikus, kérem fogadja elismerésem. Végig fogom olvasni (bár ez a blogspot minden oldaltöltésnél beáll picit). ja, és én is olyan sparos zabot eszek :D


Itt a gyiken sokfelé hirdetem én is a nőknek, hogy bátran eddzenek, én is próbálok blogot írogatni, de lusta disznó vagyok le is írni, és csak ötlet van sok. Ha gondolja, vethet rá egy pillantást: [link]

2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye most nem bántottalak meg? ^^'
2013. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem-nem, sőt néztem én is a te blogodat, egy értelmes és érdekes embert feltételez :)
2013. márc. 9. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, az biztos az egész életem egy nagy rejtély :D Ha gondolod beszélgethetünk edzésekről meg bármiről, már találtam is olyat, amivel nem értek egyet, muaha :D Lesz itt diszkusszió.
2013. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!