Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetett el ilyen testfel...

Hogy érhetett el ilyen testfelépítést ilyen mozgásformákkal? Saját testsúlyos edzés, gimnasztika, crossfit, párféle erőemelő gyakorlat, jóga stb. Kivétel: gépekkel és súlyzókkal végzett, testépítő típusú edzés.

Figyelt kérdés

Ennek az embernek a mozgás, az erő, a hajlékonyság a fontos. A kinézet csak ezek mellékterméke úgymond. Hogy lehetséges ez? Ráadásul mellé paleolit diétát követ. Azért nekem( és tudom, hogy még sokan vannak így) naturál-hobbista testépítő létemre egy ilyen definiált, szálkás kinézet bőven megfelelne ekkora tömeggel. Vélemények?


Bal szél: [link]

egyéb képek: [link]


http://www.youtube.com/watch?v=aLogFAbTlDI



2013. márc. 16. 17:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a külsőt pontosan a felsorolt mozgásformákkal tudta elérni. A paleolit étrendet pedig lehet értelmesen és értelmetlenül is csinálni. Nem tudom, hogy az illető az étrendje mellett (illetve azon túl) szed-e vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket.

Nekem tetszik a testfelépítése és az is, hogy Idot nem csak a külsőségek érdeklik, hanem az egészsége. Az erőnléte, egyensúlyérzéke, ügyessége, hajlékonysága követendő példa lehetne.

Meg tudnád írni, hogy hány cm magas és hány kg Ido?

2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!