Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régóta testedzők segítségére...

Régóta testedzők segítségére lenne szükségem. Segítenél?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtem edzeni 180 cm 57 kiló voltam. Nem voltam megelégedve a testemmel ezért sokan tanácsolták hogy gyúrjak az majd segít. Egy év alatt 64 kilóra mentem fel. Meg is látszott rajtam az edzés. A problémám az lenne hogy nagyon leszálkásodtam és ez nekem nem tetszik. Nem egy nagydarab bodybuildinges akarok lenni csak olyan húsosabb féle. (kajálás rendben) Tudnál segíteni vagy tanácsot adni hogy mit tehetnék? Köszönöm hogy időt szántál rám és elolvastad a kérdésem. ( zöld pacsi megy minden válaszolónak).

2013. ápr. 4. 16:50
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
78%

pofon egyszerű,csak fojtatni kell tovább de több kajával,ha már szálkásodtál akkor azt jelenti hogy kevés a kaja.

ne feledd a mennyiségeket növeli a testsúlyodhoz mérten.

2013. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kajálás és az edzés rendben, akkor nem kell tenned semmit. Leszálkásodni, fogyni nem tudsz, ha jó az étrended.
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tömegnövelő étrend kell + tejsavó protein + gyor ch (de az utóbbi csak edzés után) !


Esetleg,ha írsz privát üzenetet ott segítek többet !

2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ektomorf alkat vagy, akkor sose leszel "fedett". Ha nem vagy ekto, akkor pedig nincs rendben a kajád és több szénhidrát kell, ha valóban ez a célod, hogy ne legyél szálkás. Bár így strandszezon előtt nem értem a gondod, de nem ez volt a kérdés, ugyebár. :)
2013. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálok még többet enni, de már rizs és fehérje folyik az ereimben szerintem, kezdek kínaivá válni :D
2013. ápr. 4. 16:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az alkatom és a genetika ellenem van, tudom hogy ez ellen sokat tenni nem lehet de kicsit formálni igen. Úgy képzeld el az alkatomat hogy szálkás szép de mintha kiszívták volna belőlem a vizet. Jobban szeretném ha nem lennék ennyire eres inkább egy nagyon picit húsosabb. Köszönöm mindenkinek a válaszát, nagyon segítőkészek vagytok ( ment a zöld kéz mindenkinek ).
2013. ápr. 4. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, senkinek nem jó semmi. Én meg inkább lennék szálkásabb alkat. Ugyan lassabban nőnék, de az legalább minőségi tömeg lenne garantáltan.
2013. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, sőt biztos, de ez sem szép. Nem ilyet szerettem volna amikor neki álltam. Ne add fel a leírásod alapján szerintem mivel neked van mit átalakítani nagyon jól kidolgozhatod magad ;)
2013. ápr. 4. 17:09
 9/12 dirtboy ***** válasza:
50%

mi nem stimmel a válaszommal?

aki le pontozott merje is leírni.

2013. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én zöld pacsit adtam, szerinted ha erről a szálkás helyzetről még jobban megnövelem a kaját és maradok a mostani edzésnél akkor lehetséges hogy teltebb izmaim lesznek ? Vagy most inkább szedjek fel egy kis felesleget?
2013. ápr. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!