Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Shop. Builder.hu megbízható,...

Shop. Builder.hu megbízható, a termékek bevizsgáltak, nem lesz tőlük bajom, ha nem ismertebb (pl nem Skytech, Biotech) márkát rendelek?

Figyelt kérdés
És ha átutalással fizetek 10ezer felett, hova kell utaljak?(ugye 10 000Ft felett ingyenes a kiszállítás)

2013. ápr. 9. 13:25
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként ilyen proteint akarok : [link]
2013. ápr. 9. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez pont Scitec egyébként. Egyiktől sem lesz bajod, ez tápkieg, nem szteroid!
2013. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulnod !

Ha rossz lenne,már szétment volna a híre......

2013. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ÉS ha az előreutallással csinálom,nem vágnak át biztosan?
2013. ápr. 12. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz nem csesznek át :)
2013. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A shop.builder a legmegbízhatóbb webáruház ebben a kategóriában :) Nagyon jófejek, én pl leadtam egy rendelést amivel már ingyen posta is járt (10 ezer ft fölött volt és banki átutalással ment), aztán eszembe jutott még valami hogy kellene, felhívtam őket hogy betudják e dobni a csomag mellé hogy ne kelljen rá külön postát fizetni, és írták hogy sajnos már nem tudják, de mivel szóltam így ingyen számították a plusz dologra is a postát.
2013. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!