Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnek sulyzos edzesek...

Hogyan tudnek sulyzos edzesek utan gyorsabban regeneraldoni?

Figyelt kérdés

Sulyzos edzesekset vegzek de egyszeruen nem tudok heti haromszor edzeni annyira izomlazam van mindig. Hogyan tudnek gyorsabban regeneralodni?

Csak termeszetes modok erdekelnek, nem kokszolok vagy ilyesmi.



2013. ápr. 11. 00:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
erre vannak a steroidok. 24ora alat oszefor az izom
2013. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a koksz erre is jo, de nem akarok ilyesmiket szedni. A genetikai adottsagaim atlagosak, viszont 2 meter magas vagyok, igy mire lathato mennyisegu izmot szedek fel az idobe telik. Amugy mar 8 eve edzek, de pont mivel nincsen eleg penzem ra, meg idom se, es foleg mivel nem tudom eleg gyorsan regeneralodni, szarul nezek ki.... most vagyok 120 kilo es 197 cm magas nem tudom mennyi testzsirral. De ha ez ilyen tempoban megy tovabb 40 eves koromra sem fogok jol kinezni... megprobalok egy kis penzt osszeszedni es tobb tapkieget venni hatha azoktol gyorsabban fogok regeneralodni.
2013. ápr. 21. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!