Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok húzódzkodni?

Miért nem tudok húzódzkodni?

Figyelt kérdés
16 éves sportember vagyok. Rendszeresen kosarazom, egyesületi csapatban igazolt játékos vagyok. 184cm és 92kg vagyok. Erőm van bőven, régebben konditermet is rendszeresen látogattam azonban most egy újfajta módszert próbálnék ki. Ez a street workout és a fegyencedzés lesz. Azonban egy alapfeladat nem megy. NEM TUDOM FELHÚZNI MAGAM. MIÉRT?

2013. ápr. 16. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés a következő: befele néző tenyérrel, vagy kifele néző tenyérrel próbálod húzni magad? egyikkel sem megy? milyen szélesen fogod? Ha sehogy sem megy, rakj magad alá egy széket, és ha nagyon nem megy segítsd magadon.
2013. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Befelé néző tenyérrel és szélesen. Ha a székes variációból csinálok sokat, menni fog majd? Mert a cél az lenne.
2013. ápr. 16. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
A könyvben le van írva ,hogyan tanuld meg!
2013. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Látszik hogy konditerembe jártál. A fegyencedzés nem fog egyből menni mint a karikacsapás.
2013. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
végig olvastad a könyvet?
2013. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az adatokat elnézve bejátszhat némi magas testzsír.

és nagyon nem mindegy,hogy zsírtalan,feleslegtől mentes testet mozgatsz,vagy egy túlsúlyosat,felesleggel rendezőt.

húzódzkodásban meg 2 kilós testsúlyváltozást is megérezni.

és ott van a könyvben a vízszintes húzás,vagyis a fokozatok.

abból csak megy 2-3.

kezd az első lépéssel és diétázz,add le a zsírt,mert nehezen tudnám elképzelni,hogy 16 évesen a 92 kiló 8-12-15% testzsír mellett lenne meg.

amúgy meg ha elolvastad a könyvet végig,akkor meg értelmetlen a kérdés alapból.

2013. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. A könyv még nem érkezett meg, csak előtte szerettem volna tudni megcsinálni, de akkor majd idővel menni fog. Igen túlsúlyos vagyok a BMI indexem 1ponttal a normál felett van, szóval nem vagyok azért a kövér kategória részese. Köszi mégegyszer ! :)
2013. ápr. 16. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
ha megjön a könyv látni fodod, hogy 6 gyakorlatcsoport, és mindegyiknek 10 lépése. A húzódzkodásnál a legfelső fokoztat mikor 1 kézzel feltudod magad húzni. A "sima" kétkezes húzódzkodás, kb az 5. lépés, tehát még ezt is megelőzik előkészítő gyakorlatok, amik ozzászoktatnak illetve felerősítenek húzodzkodásra, azokat próbáld pár hétig, hónapig, le van írva mit hogy, majd elolvasod.
2013. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Staykeer válasza:
sziasztok 1 kérdésem lenne egy hónapja járok konditerembe 16éves vagyok és 76 kiló a sima húzódszkodásbol megy 2-3 de a széles csak is akkor ha fogják a lábam na most nekem a célom azlenne hogy egy éven belül tudjak push upot csinálni ami azért nem könnyű és én szélesen szeretném szoval megkéne tanulnom szélesen húzodszkodni mit ajánlotok? és milyen könyvröl beszéltek?:D
2015. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!