Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Milyen ízületvédőt...

Testépítők! Milyen ízületvédőt szedtek, ajánlotok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nemrégiben elkezdtem testem formálását, ami ízületeimen is érzek. Néha a könyököm fájdogál, de inkább a vállam miatt aggódok mert kattog.

Egyáltalán mit kell tartalmaznia egy jó ízületvédőnek?

Ezeket néztem:

[link]


[link]


Vagy valami jobb ötlet?



2013. máj. 11. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Arthroxon, J-x, Arthro guard. Én ezeket ajánlom.
2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezek meg előzik az ízületi betegséget vagy helyre is állítják?
2013. máj. 11. 23:04
 3/5 dpeter1 válasza:
látom súlyzós edzést végzel, miért is?? azt javasolnám, hogy kezd a saját testsúllyal való edzést lásd calisthenic és nem fognak utána fájni az ízületig és egy funkcionális izomra teszel szert.
2013. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:
Szerinted az általad belinkelt termék közül ha az egyikben csak 1 hatóanyag van a másikban pedig 4-5, akkor ezek közül melyik lehet a jobb?!? A másik megjegyzés, a scitecen kívül is van élet.
2013. máj. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
depeter húzzál már innen a funkcionális baromságaiddal. Egy súlyzós edzést végző ember is tolódzkodik, húzódzkodik, nem vagy te akkora király a fegyenceddel debilgyerek! Pont hogy a fegyencben lévő fekvőtámasz kézállásban gyakorlat nyírja ki legjobban a vállakat. De te itt okoskodsz, mert szó szerint beszOptad a könyv minden egyes sorát. Vannak benne jó gyakorlatok is, de ezeket eddig is használtuk, nem Wade (aki mellesleg nem létezik, hanem több ember írta) találta fel a spanyol viaszt. Csak ő húzott az egészre egy testépítés ellenes, demagóg markatingmaszlagot, amit a hulye 10 évesek elhittek szóról szóra!
2013. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!