Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztaltabb testépítők! Ti...

Tapasztaltabb testépítők! Ti ilyen korban, ennyi edzés után hány kilóval nyomtatok fekve?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. 1,5 hónapja járok kondiba. Mivel nincs edző társam, ezért nem tudtam kipróbálni, hogy mennyivel menne maximum, de 40 kilóval szériázok. Az jónak számít? Akiket látok mind többel nyomják :(

2013. máj. 9. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Feltaláltàk az erőkeretet egy okból

2. Miért érdekel? Te egy testépítö vagy nem pedig egy erőemelő az izmaidat összehuzodasra keszteted es ebbol az okbol a rud megmozdul. Ez a következmény nem pedig az ok. Remélem érthető mit akarok mondani.

2013. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, érthető, csak kíváncsi vagyok, hogy jónak számít-e. Nincs kihez viszonyítanom.
2013. máj. 9. 21:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah és erőkeret meg nincs a kondiban.
2013. máj. 9. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy más többel nyom. Magadhoz mérten kell fejlődni. Vanna erősebbek és gyengébbek is, de nem ezzel kell foglakkozni.
2013. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Linkoln ***** válasza:

Szia!

Tényleg ne foglalkozz velük. 1,5 hónap alapozáshoz se sok. Még nem kell sokat nyomnod. Valamint te még gyorsan fejlődsz.

Illetve hány kiló vagy? 16 évesen ha nem vagy 100 kilós nagydarab akkor 40 kilóval szériázni jó egyenlőre. Meg majd erősödsz mondom. Az átlag sem 100 kilóssal szériázik.. :D

Illetve esélyes hogy aki 80-al szériázik az vagy évek óta kondi lakó, vagy 120 kilós...

1,5 hónap alapozás után, 16 évesen, 40 kilóval szériázni nem rossz! Pont ideális így látatlanban.

2013. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont előtted nem sokkal, 15 évesen kezdtem, ugyanúgy, mint te 40 kg-al szériáztam. Azóta eltelt egy jó év, most 90 kilóval szériázok. Szóval ha jó, ha nem jó, én is megjártam ezt a lépcsőt, és látod lehet feljebb lépni. :) És ez a lényeg azt hiszem. :) Szóval csináld a dolgod és lesz majd fejlődés. Hajrá!
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Linkoln ***** válasza:
Jah lesz, még ha nem is 90 kilóval fogsz, mert az nagyon szép.. :D Biztosan meni fog egy 60-70 ha figyelsz a kajálásra és nehezedsz is.
2013. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 noncsi07 válasza:

Ne hasonlítsd magad másokhoz!


Lehet, hogy te lassabban fejlődsz, de az is lehet kétszer olyan gyorsan...Van aki 1 év után 90kg-mal szériázik, de van akinek az 50 is nehézkes!


Minimum 3 hónap kell hozzá, hogy látható legyen valami, még ez a másfél hónap igen csekély! Egyébként a 40 kg teljesen jónak mondható, de növeld a súlyt mert le fogsz ragadni egy szinten!


Heti 3 edzés, 1 kardio, 1 pihenő nap, sok csirke, rizs, zab stb. Esetleg kreatin (Scitec 100% creatin) és KITARTÁS! :)

2013. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 norbert asd13a válasza:
Én 16 éves vagyok 77 kilóval szériázok 90 kiló körül vagyok 98 ba 1x tudok belenyomni :)és 1 hónapja kezdtem el
2014. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!