Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek milyen volt először a...

Kinek milyen volt először a konditeremben? És utána? Hogy nem utálta meg?

Figyelt kérdés
Már a második napja hogy voltam, de olyan izomlázam van, hogy egy db fekvőtámaszt nem tudok kinyomni. Még jó hogy ma nem mentem el a haverrral megint, igaz mondta mást fogunk csinálni, de a hátamat nem tudom megvakarni. :S
2013. máj. 23. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a jó, minél jobban fáj annál jobb :)

Én mindíg is szerettem az izomláz érzését, legelőször is az motivált, és akkor is tetszett hogy fáj. Nem tudom miért, talán azért, mert akkor érzem, hogy férfi vagyok.

2013. máj. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez csak az elején van így. Utána hozzászoksz,és sosem lesz olyan durva izomlázad.

Amikor én kezdtem,akkor 1 hétig nem tudtam kinyújtani teljesen a karomat mert egyszerűen fájt.

Az első vádlizásom után pedig csak lábujjhegyen tudtam közlekedni pár napig,ráadásul naponta 3x vettem forrózuhanyt,hogy valamennyire enyhüljön az izomláz. Neked is ezt ajánlom.

2013. máj. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

27 éve edzem, és még mindig izomláz van az edzések után. Illetve lábnál, hátnál, mellnél mindig, bicepszben, vállnál meg szinte soha. Ez így normális, én szeretem érezni másnap, hogy mire edzettem.:)

Persze ez nem olyan durva izomláz, mint egy kezdőnél.

2013. máj. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elején ez normális, azért nem utálom meg (mondjuk nem testépitek), mert látom a súlyokon a növekedést + magamon a fejlődést.
2013. máj. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én rubinszínűt pisiltem az első után:-).
2013. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Montez: 27 év, wow, grat:-). Edző vagy?
2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok edző, csak naturálban edzegetek a magam örömére és itt okoskodok a már 28 éves edzési tapasztalatommal.:)
2013. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez király, gratulálok még egyszer.
2013. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
köszi, de ez nem érdem szerintem.:)
2013. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen kitartó...:-).
2013. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!